Nowości

NOWOŚCI

 • System zarządzania produkcją wdrożony

  Wdrożyć system zarządzania produkcją - takie zadanie postawiła przed nami firma ze Śląska, która od lat jest niekwestionowanym liderem w produkcji sprzętu który znajduje się niemal w każdym biurze........
  CZYTAJ DALEJ
 • Informatyka w produkcji -warsztaty dla firm produkcyjnych Wiosna 2018

  Informatyka w produkcji - edycja Wiosna 2018 , to cykliczne warsztaty dla firm produkcyjnych dotyczących zagadnień harmonogramowania i planu produkcji, logistyki magazynowej oraz zaopatrzenia. Na warsztatach dowiecie się o technikach rozliczania zleceń produkcyjnych.....
  CZYTAJ DALEJ
 • system informatyczny erp Streamsoft - nowości

  Kolejne nowości w systemie erp Streamsoft Prestiż pojawiają się wraz z udostępnieniem kolejnych wersji tego popularnego systemu dla firm.
  od wersji 339 systemu całkowitej zmianie uległ interfejs programu ale to tylko początek zmian jakie pojawiają się w kolejnych wersjach systemu ERP.
  CZYTAJ DALEJ
 • Życzenia Świąteczne

  Spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia
  oraz owocnej współpracy w 2018 roku życzy zespół IXION
  CZYTAJ DALEJ
 • Dofinansowanie dla firm MŚP Śląskie

  DOFINANSOWANIE DLA FIRM MŚP z programu 3.2 Wdrożenie i komercjalizacja innowacji produktowych oraz procesowych

  Śląskie Centrum Przedsiębiorczości ogłosiło nabór w ramach Działania 3.2 Innowacje w MŚP. W ramach projektów można zgłaszać:
  CZYTAJ DALEJ
 • Streamsoft lider rynku ERP

  Streamsoft po raz kolejny liderem najchętniej kupowanych systemów ERP w kategorii systemów ERP dla średnich przedsiębiorstw
  CZYTAJ DALEJ
 • Streamsoft PC Biznes - gotowy na JPK

  Streamsoft PCBiznes od wersji 5.1 dostępny jest szereg nowych rozwiązań w linii programów firmy Streamsoft z Zielonej Góry. Zapraszamy do zapoznania się z usprawnieniami.
  CZYTAJ DALEJ
 • JPK i e-deklaracje - ważne zmiany od 1 października

  JPK i e-deklaracje - ważne zmiany wchodzą w życie już od 1 października.
  Pragniemy przypomnieć, że od 1 października 2017 r. Ministerstwo Finansów wycofało protokół TLS 1.0 w komunikacji z systemem "e-Deklaracje".
  CZYTAJ DALEJ
 • e-deklaracje ważna zmiana dla systemów Windows

  e-deklaracje - zmiana formatu przesyłania danych. Ministerstwo Finansów podjęło decyzję o zmianie protokołu przesyłania danych i nie będzie możliwa wysyłka e-Deklaracji z wykorzystaniem systemów operacyjnych Windows XP i Windows Vista....
  CZYTAJ DALEJ
 • Comarch ERP Optima wersja 2017.2.1

  Comarch ERP Optima wersja 2017.2.1 została dostosowana do zmian w przepisach prawnych a także rozszerzona o nowe funkcjonalności które wzbogacają atrakcyjność i ergonomię systemu.

  Zmiany dostępne w aktualnej wersji Comarch ERP Optima to:

  - Generowanie plików JPK_VAT i JPK_PKPiR według wzorów obowiązujących od stycznia 2017.
  CZYTAJ DALEJ