Nowości

Nowości

Streamsoft lider rynku ERP

nie podoba mi sięsłabyśrednidobrybardzo dobry (1 głosów, średnio: 5,00 z 5)

Streamsoft po raz kolejny liderem najchętniej kupowanych systemów ERP w kategorii systemów ERP dla średnich przedsiębiorstw.

 

System Streamsoft Prestiż obronił już po raz 7 tytuł  lidera rynku ERP w segmencie systemów dla średnich firm i  jest niezmiennie od lat najchętniej wybieranym rozwiązaniem klasy ERP w przedsiębiorstwach średniej wielkości. Coroczne badania rynku prowadzone przez specjalistów z biura badawczo-analitycznego DIS pokazują niesłabnącą popularność systemu Streamsoft Prestiż.

Gratulujemy firmie Stremsoft utrzymania tytułu lidera, który dowodzi że również my dostarczamy niezmiennie od lat produktów najwyższej jakości.

Jeżeli chciałbyś poznać dlaczego system Streamsoft Prestiż  jest tak często wybierany umów się na niezobowiązującą rozmowę.

 

Formularz kontaktowy

  • Twoich danych użyjemy tylko do kontaktu z Tobą.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach uzyskania kontaktu przez firmę IXION sp z o.o.  z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim ul. Radlińska 45b oraz na otrzymywanie na podane dane kontaktowe, informacji handlowych drogą elektroniczną. Użytkownikom przysługuje prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania. Szczegóły dotyczące zakresu czynności związanych z przechowywaniem danych osobowych na stronie o RODO : http://www.ixion.pl/obowiazek-informacyjny/