o Firmie Ixion

WITAMY W IXION

systemy informatyczne - wodzisław oprogramowanie dla firm


Twój niezawodny partner w świecie wdrożeń systemów ERP

 

 

Z dumą jesteśmy obecni na rynku technologicznym od ponad dwóch dekad, dostarczając skrojone na miarę rozwiązania IT dla firm z różnych branż.

Nasze doświadczenie opiera się na realnych historiach sukcesu, a referencje od naszych klientów mówią same za siebie.
Posiadamy certyfikaty, gwarantujące jakość i bezpieczeństwo naszych usług. Nasze studia przypadków pokazują, jak skutecznie i efektywnie wdrożyliśmy systemy ERP i indywidualne rozwiązania w przedsiębiorstwach podobnych do Twojego.

streamsoft erp

Dlaczego system ERP wdrożony przez IXION ?

 

Transparentność jest dla nas kluczem. Zawsze jesteśmy gotowi odpowiedzieć na Twoje pytania i dostosować się do indywidualnych potrzeb Twojej firmy. Nasz zespół składa się z ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w branży, gotowych służyć pomocą w każdej chwili.
Jesteśmy dumni z naszych dotychczasowych partnerstw, w tym z kilkoma liderami branży systemów ERP dla firm. Wybierając IXION, stawiasz na sprawdzoną jakość i niezawodność.

Oprogramowanie dla firm i nie tylko

 

Historię firmy IXION tworzą także nasze sklepy e-commerce. Jesteśmy jednym z pionierów polskiego rynku e-commerce, o czym świadczą nasze sklepy z oprogramowaniem który działają już od 2004 roku.

Arante.pl to sklep internetowy gdzie prym wiedzie oprogramowanie edukacyjne,  oraz specjalistyczny sprzęt i oprogramowanie logopedyczne.

produkcja 4.0 to narzędzia informatyczne
 


 

Zaufaj profesjonalistom. Zaufaj nam.

Formularz kontaktowy

  • Twoich danych użyjemy tylko do kontaktu z Tobą.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach uzyskania kontaktu przez firmę IXION sp z o.o.  z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim ul. Radlińska 45b oraz na otrzymywanie na podane dane kontaktowe, informacji handlowych drogą elektroniczną. Użytkownikom przysługuje prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania. Szczegóły dotyczące zakresu czynności związanych z przechowywaniem danych osobowych na stronie o RODO : http://www.ixion.pl/obowiazek-informacyjny/