fbpx

o Firmie

WITAMY W IXION

systemy informatyczne - wodzisław oprogramowanie dla firm


 

Oprogramowanie które usprawnia działanie  firm jest Naszym priorytetem.

 

Ixion Spółka z o.o. powstała w 1998 roku w Wodzisławiu Śląskim. Na przestrzeni lat, dzięki ciągłemu doskonaleniu i wsłuchaniu się w potrzeby klientów zdobywamy wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu możemy dostarczać nowoczesne narzędzia informatyczne usprawniające pracę przedsiębiorstw.

Jesteśmy zespołem fachowców, który każdego dnia z pasją podejmuje nowe wyzwania. Systemy informatyczne które dostarczamy,  ułatwiają codzienną pracę i zarządzanie w  firmach. Dzięki temu właściciele i menadżerowie mają rzetelną informację o firmie i jej finansach.
Nasi klienci to głównie przedsiębiorstwa ze Śląska, są to w większości firmy produkcyjne i handlowe, których potrzeby stanowią dla nas ciągłe wyzwania i stanowią źródło doświadczenia.

Dlaczego my ?

Na przestrzeni lat budowaliśmy wiedzę, kontakty handlowe i zaufanie u coraz większej rzeszy klientów. Niektórzy z nich potrzebowali coraz bardziej zaawansowanego oprogramowania. Nowe cenne kompetencje pozwoliły nam rozszerzyć nasze portfolio usług o doradztwo i wdrożenia systemów ERP dla firm.

Dziś opracowujemy dla naszych klientów przekrojowe analizy biznesowe, dzięki temu mogą oni uniknąć ryzyk podczas kosztownych wdrożeń. Wspieramy także ich rozwój, pokazując narzędzia i metody, które pozwolą im pracować jeszcze bardziej efektywnie.

Nasze usługi są kompleksowe. Wdrażamy systemy klasy ERP najlepszych polskich producentów, a nasi programiści poszerzają ich funkcjonalność o integracje i dedykowane rozwiązania informatyczne które są idealnie dopasowane do wymagań klientów.

Specjalizujemy się w projektach wdrożeniowych, realizowanych głównie dla firm produkcyjnych i hurtowni. To właśnie one zawsze stawiają nam najwyższe wymagania co do kompetencji zespołu wdrożeniowego.

 

Metodyki, które zostały wypracowane w firmie ( analiza smart SWOT i analiza wyszukiwania źródeł problemów oraz „wąskich gardeł” w duchu TOC),  stanowi o naszej przewadze konkurencyjnej. Również sam sposób prowadzenia wdrożeń w oparciu o minimalizację ryzyka po stronie Klienta jest naszą odpowiedzią na potrzeby rynku.

Oprócz gotowych narzędzi dostarczamy także, dedykowane rozwiązania informatyczne pisane jako zintegrowane aplikacje dla biznesu.
Współpraca partnerska z najlepszymi producentami systemów informatycznych daje nam ciągły dostęp do najnowszego technologicznie oprogramowania dla firm.

Oprogramowanie dla firm i nie tylko

Historię firmy tworzą także nasze sklepy z oprogramowaniem. W 2004 roku powstał nasz pierwszy sklep internetowy (www.sklep-pc.pl). Byliśmy wtedy jedynym na rynku sklepem internetowym, który zajmował się wyłącznie dystrybucją oprogramowania komputerowego. Po zmianach  w 2010 roku, nasz sklep z oprogramowaniem zmienił brand i rozwija się do dziś pod marką Arante.pl.

Arante.pl to sklep internetowy gdzie prym wiedzie oprogramowanie edukacyjne,  oraz specjalistyczny sprzęt i oprogramowanie logopedyczne. Drugi nasz  sklep internetowy pod marką Selor.pl w którym dostępne jest najlepsze oprogramowanie dla firm.  W obu sklepach najważniejsze dla nas jest dobra oferta i profesjonalna obsługa handlowa.

Dzięki temu, od wielu już lat zdobywaliśmy uznanie największych producentów oprogramowania (m.in. Young Digital Planet, PWN, Nowa Era, Streamsoft – o czym świadczą liczne nasze trofea).

W naszej działalności skupiamy się na dostarczaniu realnej wartości dla naszych Klientów i budowaniu trwałej relacji. Codziennie uczymy się czegoś nowego i doskonalimy w tym co robimy po to, aby móc dzielić się z naszymi Klientami w taki sposób, a także by zapewnić nasz wzajemny wzrost i owocną współpracę.

 


 

 

Przedstaw nam swój problem, a my zaproponujemy rozwiązania

Formularz kontaktowy

  • Twoich danych użyjemy tylko do kontaktu z Tobą.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach uzyskania kontaktu przez firmę IXION sp z o.o.  z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim ul. Radlińska 45b oraz na otrzymywanie na podane dane kontaktowe, informacji handlowych drogą elektroniczną. Użytkownikom przysługuje prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania. Szczegóły dotyczące zakresu czynności związanych z przechowywaniem danych osobowych na stronie o RODO : http://www.ixion.pl/obowiazek-informacyjny/