fbpx

o Firmie

WITAMY W IXION

systemy informatyczne - wodzisław oprogramowanie dla firm


 

Oprogramowanie dla firm które usprawnia działanie  średnich i dużych firm jest priorytetem działalności firmy.

 

Ixion Spółka z o.o. powstała w 1998 roku w Wodzisławiu Śląskim. Na przestrzeni lat, dzięki ciągłemu doskonaleniu i wsłuchaniu się w potrzeby klientów zdobywamy wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu możemy dostarczać nowoczesne narzędzia informatyczne usprawniające pracę przedsiębiorstw.

Jesteśmy zespołem fachowców, który każdego dnia z pasją podejmuje nowe wyzwania. Systemy informatyczne ERP które dostarczamy,  pozwalają usprawniać procesy biznesowe i zarządcze w tych firmach. Dzięki temu zarządzający mogą zwiększyć przerób na produkcji. Staje się to możliwe, ponieważ usprawniając jej planowanie ale i udrażniając wąskie gardła mogą lepiej wykorzystać swój potencjał i możliwości.
Nasi klienci to głównie przedsiębiorstwa ze Śląska, są to w większości firmy produkcyjne, których potrzeby stanowią dla nas ciągłe wyzwania i stanowią źródło doświadczenia.

Dlaczego my ?

 

Na przestrzeni lat budowaliśmy wiedzę, kontakty handlowe i zaufanie u coraz większej rzeszy klientów. Niektórzy z nich potrzebowali coraz bardziej zaawansowanego oprogramowania.

Nowe cenne kompetencje pozwoliły nam rozszerzyć nasze portfolio usług o doradztwo i wdrożenia systemów ERP dla firm.

Dziś nasi konsultanci wykonują przekrojowe analizy biznesowe, dzięki temu nasi klienci mogą uniknąć ryzyk podczas kosztownych wdrożeń. Także wspieramy ich rozwój pokazując narzędzia i metody, które pozwolą im pracować bardziej efektywnie.

Nasze usługi są kompleksowe. Wdrażamy systemy klasy ERP najlepszych polskich producentów. Dodatkowo nasi programiści poszerzają ich funkcjonalność. Integracje i dedykowane rozwiązania informatyczne są idealnie dopasowane do wymagań naszych klientów.

 

Specjalizujemy się w projektach wdrożeniowych, realizowanych głównie dla firm produkcyjnych i hurtowni. To właśnie one zawsze stawiają nam najwyższe wymagania co do kompetencji zespołu wdrożeniowego.

 

Metodyki, które zostały wypracowane w firmie ( analiza smart SWOT i analiza wyszukiwania źródeł problemów oraz „wąskich gardeł” w duchu TOC),  stanowi o naszej przewadze konkurencyjnej. Również sam sposób prowadzenia wdrożeń w oparciu o minimalizację ryzyka po stronie Klienta jest naszą odpowiedzią na potrzeby rynku.

Oprócz gotowych narzędzi dostarczamy także, dedykowane rozwiązania informatyczne pisane jako zintegrowane aplikacje dla biznesu.
Współpraca partnerska z najlepszymi producentami systemów informatycznych daje nam ciągły dostęp do najnowszego technologicznie oprogramowania dla firm.

Oprogramowanie i systemy ERP które dostarczamy :

 

Złoty partner Streamsoft

Asseco Wapro ERP

Producent oprogramowania dla Firm WAPRO

nowa era partner

Oprogramowanie edukacyjne

partner Insert Wodzisław Śląski

Oprogramowanie dla małych firm

comarch partner

Producent systemów ERP Optima

SAGE symfonia

Producent oprogramowania Symfonia -kadry i płace , Finanse

Oprogramowanie dla firm i nie tylko

 

Historię firmy tworzą także nasze sklepy z oprogramowaniem. W 2004 roku powstał nasz pierwszy sklep internetowy (www.sklep-pc.pl). Byliśmy wtedy jedynym na rynku sklepem internetowym, który zajmował się wyłącznie dystrybucją oprogramowania komputerowego. Po zmianach  w 2010 roku, nasz sklep z oprogramowaniem zmienił brand i rozwija się do dziś pod marką Arante.pl.

Arante.pl to sklep internetowy gdzie prym wiedzie oprogramowanie edukacyjne,  oraz specjalistyczny sprzęt i oprogramowanie logopedyczne. Drugi nasz  sklep internetowy pod marką Selor.pl w którym dostępne jest najlepsze oprogramowanie dla firm.  W obu sklepach najważniejsze dla nas jest dobra oferta i profesjonalna obsługa handlowa.

Dzięki temu, od wielu już lat zdobywaliśmy uznanie największych producentów oprogramowania (m.in. Young Digital Planet, PWN, Nowa Era, Streamsoft – o czym świadczą liczne nasze trofea).

W 2014 roku zostaliśmy certyfikowanym dystrybutorem sprzętu do Terapii Uwagi Słuchowej metodą A. Tomatisa. Dlatego też, aby potwierdzić nasze autentyczne zaangażowanie w tę metodę terapii, otwarliśmy własny gabinet terapeutyczny (www.alfasynapsis.pl) w Rybniku. Nasze terapeutki pomagają dzieciom i dorosłym w poprawie komfortu życia codziennego.

Jesteśmy jedynym w Polsce dystrybutorem tego sprzętu, który posiada własny gabinet w Rybniku i jedynym gabinetem metody A. Tomatisa, który daje gwarancję efektu lub zwrot kosztów.

W naszej działalności skupiamy się na dostarczaniu realnej wartości dla naszych Klientów i budowaniu trwałej relacji. Codziennie uczymy się czegoś nowego i doskonalimy w tym co robimy po to, aby móc dzielić się z naszymi Klientami w taki sposób, a także by zapewnić nasz wzajemny wzrost i owocną współpracę.

 


 

 

Dowiedz się, jak możemy ci pomóc jeszcze dziś

Formularz kontaktowy

  • Twoich danych użyjemy tylko do kontaktu z Tobą.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach uzyskania kontaktu przez firmę IXION sp z o.o.  z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim ul. Radlińska 45b oraz na otrzymywanie na podane dane kontaktowe, informacji handlowych drogą elektroniczną. Użytkownikom przysługuje prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania. Szczegóły dotyczące zakresu czynności związanych z przechowywaniem danych osobowych na stronie o RODO : http://www.ixion.pl/obowiazek-informacyjny/