o Firmie

WITAMY W IXION

systemy informatyczne - wodzisław oprogramowanie dla firm


 

Usprawnienia codziennej pracy poprzez oprogramowanie dla firm jest naszym priorytetem

 

Jesteśmy zespołem ekspertów od informatyki w biznesie, z pasją podejmujących nowe wyzwania. Oprogramowanie dla firm, ułatwia codzienną pracę  a także zarządzanie w biznesie dlatego też, warto dopasować je do indywidualnych potrzeb firmy.

Dobrze wdrożony system informatyczny jest cyfrowy garnitur, czujesz się w nim wygodnie i możesz zrobić więcej niż twoja konkurencja.

streamsoft erp

Dlaczego my ?

 

Nasi klienci to głównie przedsiębiorcy ze Śląska. Zdecydowana większość to firmy produkcyjne, hurtownie, biura rachunkowe a także firmy e-commerce. To właśnie ich potrzeby stanowią dla nas nieustanne wyzwania i stanowią źródło doświadczenia. Na przestrzeni lat zbudowaliśmy wiedzę, kontakty handlowe i zaufanie u kolejnych klientów a zbudowane kompetencje pozwalają nam dostarczać zaawansowane usługi  informatyczne, doradztwo i wdrożenia systemów ERP.

Wdrażamy najlepsze systemy ERP dla małych i średnich przedsiębiorstw. Nasi programiści poszerzają bazowe funkcjonalność o zaawansowane integracje z innymi systemami a także aplikacje które ułatwiają codzienną pracę w systemach informatycznych.

 

Oprogramowanie dla firm i nie tylko

 

Historię firmy IXION tworzą także nasze sklepy e-commerce. Jesteśmy pionierami polskiego rynku e-commerce, o czym świadczą nasze sklepy z oprogramowaniem który działają już od 2004 roku.

Arante.pl to sklep internetowy gdzie prym wiedzie oprogramowanie edukacyjne,  oraz specjalistyczny sprzęt i oprogramowanie logopedyczne. Drugi nasz  sklep internetowy to Selor.pl w którym oferujemy jest najlepsze oprogramowanie dla firm.

produkcja 4.0 to narzędzia informatyczne
 


 

Przedstaw nam swój problem, a my pokażemy Ci rozwiązania

Formularz kontaktowy

  • Twoich danych użyjemy tylko do kontaktu z Tobą.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach uzyskania kontaktu przez firmę IXION sp z o.o.  z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim ul. Radlińska 45b oraz na otrzymywanie na podane dane kontaktowe, informacji handlowych drogą elektroniczną. Użytkownikom przysługuje prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania. Szczegóły dotyczące zakresu czynności związanych z przechowywaniem danych osobowych na stronie o RODO : http://www.ixion.pl/obowiazek-informacyjny/