Zapraszamy na kolejne edycji warsztatów
Cykliczne już spotkania praktyków w ramach warsztatów dla firm produkcyjnych tym razem zawitają do Gliwic i będą dotyczyć:
To już 16 cykl warsztatów które cieszą się nie zmiennym powodzeniem wśród menadżerów, kadry zarządzającej oraz specjalistów IT oraz tych wszystkich, którzy poszukują i wykorzystują narzędzia klasy ERP do zarządzania produkcją w swoich firmach.
Podczas warsztatów można będzie się dowiedzieć o:
Ciekawostki :
Powiemy także jak sfinansować wdrożenie narzędzi typu ERP aby osiągnąć największe korzyści dla organizacji. co bardziej się opłaca : lesasing, dotacja ze środków Unii Europejskiej czy też zakup licencji w modelu usługowym SaaS (Software as a Service).
Już wkrótce tj. 25 kwietnia 2018 spotkamy się z wami na „Informatyce w produkcji” w Gliwicach .
Warsztaty jak zawsze są bezpłatne – liczba miejsc ograniczona
REJESTRACJA ZAKOŃCZONA.
jeżeli jesteś zainteresowany wdrożeniem systemu do zarządzania produkcją to umów się na indywidualną prezentację