Nowości

Nowości

system informatyczny erp Streamsoft – nowości

nie podoba mi sięsłabyśrednidobrybardzo dobry (brak ocen)

System erp Streamsoft Prestiż udostępnił w ostatnim czasie wiele zmian wraz z udostępnieniem kolejnych wersji tego popularnego systemu dla firm.

 

Od wersji 339 systemu całkowitej zmianie uległ interfejs programu ale to tylko początek zmian jakie pojawiają się w kolejnych wersjach systemu ERP.
już od uruchomienia wita nas nowe okno logowania.

logowanie streamsoft

 

Po uruchomieniu systemu erp Streamsoft Prestiż pojawia się nam całkowicie odświeżony interfejs użytkownika.

To tylko wierzchołek zmian jakie zaszły w systemie,najwięcej zmian zostało zaimplementowane w systemie znacznie poszerzając jego możliwości. W nowym interfejsie postawiono duży nacisk na czytelność i przejrzystość danych prezentowanych na oknach systemu. Nowy wygląd systemu jest efektem współpracy z profesjonalnymi grafikami oraz wybraną grupą klientów.
Ujednolicono sposób prezentowania danych dla użytkowników oraz wprowadzono wiele ułatwień poprawiających ergonomię i komfort codziennej pracy.

system erp streamsoft

 

od wersji 339 system informatyczny erp Streamsoft  wprowadza zupełnie nowe rozwiązanie, tzw. okna dokowalne oraz umożliwia tworzenie dowolnych własnych zestawów okien każdego użytkownika.

Teraz każdy użytkownik może dowolnie kształtować przestrzeń roboczą pulpitu i wracać do nich w zależności od upodobań.  Ma to duże znaczenie zwłaszcza dla planistów przy planowaniu produkcji ale także przyda siew księgowości , gospodarce magazynowej czy w kadrach.

okno dokowalne prestiż

 

szybkie wyszukiwanie w tabelach

szybkie intuicyjne wyszukiwanie /filtrowanie danych widocznych w oknach to znaczne zwiększenie ergonomii i komfortu codziennej pracy dostępne teraz na oknach danych z tabelami. już nawet po wpisaniu trzech znaków wyniki dostępne w tabeli zostaną zawężone do wszystkich spełniających kryteria wyszukiwanego ciągu znaków. Sposób w jaki system informatyczny erp ma przeszukiwać dane jest dopasowany do każdego użytkownika indywidualnie. W systemie zachowano dotychczasowe funkcjonalności związane z filtrowaniem danych.

szybkie wyszukiwanie

Wyszukiwanie może zostać rozszerzone przez użytkownika o dodatkowe operatory wyszukiwania  „=” , „x….y” , „!” .

Po przeszukaniu  tabeli pole wyszukiwania przyjmuje jeden z dwóch kolorów, zielony – w przypadku zwrócenia danych spełniających zapytanie lub czerwone jeżeli żadne dane nie spełniają kryteriów wyszukiwania.

 

 Uaktualniona została cała dokumentacja systemu erp Streamsoft Prestiż. Aktualna instrukcja obsługi dostępna aby pobrać dla każdego modułu systemu w wersji 339:

 

Nowości także pojawiają się w samych modułach systemu, dzięki czemu użytkownicy zyskują nowe funkcjonalności a także znaczne ułatwienie pracy.

pełna lista nowości znajduje się na stronie producenta sytemu erp Streamsoft Prestiż.

 

Jeżeli macie Państwo jakieś pytania co do nowych funkcjonalności zapraszamy do zapoznania się z materiałami udostępnianymi przez producenta. Zapraszamy także do kontaktu z naszymi konsultantami telefonicznie lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.

 

 

Formularz kontaktowy

  • Twoich danych użyjemy tylko do kontaktu z Tobą.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach uzyskania kontaktu przez firmę IXION sp z o.o.  z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim ul. Radlińska 45b oraz na otrzymywanie na podane dane kontaktowe, informacji handlowych drogą elektroniczną. Użytkownikom przysługuje prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania. Szczegóły dotyczące zakresu czynności związanych z przechowywaniem danych osobowych na stronie o RODO : http://www.ixion.pl/obowiazek-informacyjny/