o Firmie

WITAMY W IXION

systemy informatyczne - wodzisław oprogramowanie dla firm


 

to podstawa naszej działalności prowadzonej nieprzerwanie 19 lat, bowiem  firma nasza powstała w Wodzisławiu Śląskim w  1998 roku. Od samego początku istnienia, specjalizujemy się w sprzedaży oprogramowania  oraz sprzętu komputerowego.

Aktualnie dostarczamy naszym klientom nie tylko sprzęt i oprogramowanie ale przede wszystkim zaawansowane usługi konsultingowe i informatyczne, wynikające ze stale rosnących potrzeb naszych Klientów. Tworzymy własne, dedykowane rozwiązania informatyczne, idealnie dopasowane do wymagań jakie stawiają polskie firmy i przedsiębiorstwa.

Przez lata budowaliśmy wiedzę, kontakty handlowe i ufała nam coraz większa rzesza Klientów. Niektórzy z nich potrzebowali coraz bardziej zaawansowanego oprogramowania w skutek czego nasza wiedza i doświadczenie stawały się coraz wyższe.

Nowe cenne kompetencje pozwoliły nam rozszerzyć nasze portfolio usług o doradztwo i wdrożenia systemów ERP dla firm.

Dzisiaj zarządzamy dużymi projektami informatycznymi, pełnimy rolę konsultanta lub doradcy klienta. Wykonujemy przekrojowe analizy biznesowe po to aby nasi klienci uniknęli ryzyk, podczas kosztownych wdrożeń lub by wspierać ich rozwój pokazując narzędzia i metody które pozwolą im pracować bardziej efektywnie.

Specjalizujemy się w projektach realizowanych dla firm produkcyjnych, to one zawsze stawiają nam najwyższe wymagania co do kompetencji zespołu wdrożeniowego.

Część metodyk która została wypracowana u nas w firmie (np. analizy smartSWOT, analiza wyszukiwania źródeł problemów i „wąskich gardeł” analiza TOC) i stanowi o naszej przewadze konkurencyjnej. Także sam sposób prowadzenia wdrożeń w oparciu o minimalizację ryzyka po stronie Klienta jest naszą odpowiedzią na potrzeby rynku.

Oprócz wdrożeń systemów jesteśmy także integratorem systemów informatycznych. Nasi programiści tworzą także rozwiązania pozwalające scalić różne systemy informatyczne. Także tworzą zaawansowane dedykowane rozwiązania informatyczne pisane jako odrębne aplikacje dla firm.

Współpraca partnerska z wiodącymi producentami systemów dla firm daje nam ciągły dostęp do najnowszych technologicznie systemów klasy ERP. Nasi partnerzy to:


Streamsoft Partner Śląsk

Oprogramowanie dla firm i nie tylko

 

Historię firmy tworzą nasze sklepy z oprogramowaniem. W 2004 roku, powstał nasz pierwszy sklep internetowy (www.sklep-pc.pl). Byliśmy jedynym na rynku sklepem internetowym który zajmował się wyłącznie dystrybucją oprogramowania. Po zmianach  w 2010 roku, nasz sklep z oprogramowaniem zmienił brand i rozwija się do dziś pod marką Arante.pl.

Jedną z gałęzi specjalizacji firmy stanowi oprogramowanie edukacyjne, przykładamy bardzo dużą uwagę w dostarczaniu jak najlepszej usługi sprzedażowej, dzięki czemu od wielu już lat zdobywaliśmy uznanie największych producentów oprogramowania (m.in. Young Digital Planet, PWN – o czym świadczą liczne trofea) i w 2015 otrzymaliśmy możliwość prowadzenia sklepu firmowego firmy YDP.

W 2014 roku zostaliśmy certyfikowanym dystrybutorem sprzętu do Terapii Uwagi Słuchowej metodą A.Tomatisa. Aby potwierdzić nasze autentyczne zaangażowanie w tę metodę terapii otwarliśmy nasz gabinet terapeutyczny (www.alfasynapsis.pl).

Jesteśmy jedynym w Polsce dystrybutorem tego sprzętu który posiada własny gabinet w Rybniku i jedynym gabinetem metody A.Tomatisa który daje gwarancję efektu lub zwrot kosztów.

W naszej działalności skupiamy się na dostarczaniu realnej wartości dla naszych Klientów i budowaniu trwałej relacji. Codziennie uczymy się czegoś nowego i doskonalimy w tym co robimy po to aby móc dzielić się z naszymi Klientami w taki sposób, by zapewnić nasz wzajemny wzrost i owocną współpracę.

 

Jeżeli Szukasz kompetentnego partnera i doradcy w dziedzinie informatyki – jesteśmy do twojej dyspozycji – napisz do nas.

Formularz kontaktowy