Jaki system ERP dla małych firm – jak wybrać i kiedy wdrożyć

System ERP dla małej firmy, jaki wybrać ?

 

 Przychodzi moment w rozwoju firmy kiedy program do faktur i excel już nie wystarcza. Bez dobrego i skutecznego narzędzia dalszy rozwój firmy z pewnością będzie wolniejszy. Zaczynasz się rozglądać co poprawi funkcjonowanie twojej firmy i trafiasz na termin ” wdrożenie systemu ERP„.

Dowiadujesz się że, ERP to nowoczesne  narzędzia informatyczne służące do usprawnienia pracy wielu obszarów firmy, takich jak:

Oprogramowanie dla małego przedsiębiorstwa

 

Zaletą wdrożenia modułowych systemów ERP w małej firmie jest to iż, na etapie wdrożenia mogą one zostać dopasowane do potrzeb firmy na każdym etapie jej wzrostu. Oznacza to że, każdy moduł systemu ERP można dodatkowo rozbudować w aplikacje/funkcjonalność dostosowane indywidualnie do danej branży.

Istotną sprawą przy wdrożeniu systemu Erp, jest wybór modelu dostępu do oprogramowania. Nie zawsze musisz kupować cały duży system, możesz wybrać tyko te części które są potrzebne.

Dodatkowo możesz zdecydować czy będziesz używał go na własnych serwerach, czy w bezpiecznej lokalizacji w Chmurze. Wybór lokalizacji w chmurze (Data Center), pozwala klientom na swobodny dostęp do swojego systemu ERP bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów na zakup własnych serwerów.

 

erp dla firmy

Dlaczego warto wdrożyć system ERP w małej firmie ?  

Zaproś nas do twojej firmy, a bezpłatnie pokarzemy ci rozwiązania które usprawnią twoją firmę. Zaproponujemy dla Ciebie najlepszy polski system ERP dostępny w dwóch wersjach.

  • Streamsoft Pro, dedykowany system ERP dla małych i średnich firm. Jeżeli twoja firma rozrośnie się i jej potrzeby się zwiększą bez problemu przesiądziesz się na:
  • Streamsoft Prestiż, najchętniej wybierany system ERP, a to dzięki nowoczesnemu modułowi Zarządzanie produkcją.

 

Jakie są korzyści ze inwestycji w system ERP

 

Firmy, które już wdrożyły z Nami systemy ERP, zauważają wyraźny wzrost efektywności procesów biznesowych i minimalizację błędów powodowanych przez pracowników. Z kolei średnie przedsiębiorstwa, które zdecydowały się na wdrożenie Erp przez IXION, doceniają usprawnienia procesów produkcji, obiegu informacji oraz sprawność obsługi klienta.

Dzięki zautomatyzowaniu zadań i minimalizacji czasu w obsługę procesów poprawia się przepływ informacji, a przez to całe przedsiębiorstwa działają sprawniej.

 

systemy erp dla małej firmy
 

Serdecznie zapraszamy Ciebie i Twoją firmę do dołączenia do grona zadowolonych klientów IXION.  Inwestycja w system ERP pozwoli Ci znacznie poprawić efektywność swojej firmy.

Jesteśmy jedynym z partnerów Streamsoft na Śląsku, który tworzy własne rozszerzenia i integracje dla ERP Streamsoft Prestiż. Posiadamy bogate, wieloletnie doświadczenie we wdrożeniach systemów ERP  wśród  średnich  i dużych przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych i usługowych. 

Zaufali nam już: 

 

udane wdrożenie erp w firmie

 


Jaki system ERP dla firmy – służymy pomocą

 

 Zapraszamy do kontaktu

Zadzwoń i zapytaj o system dla Twojej firmy. 

  +48 32 494 47 54

zamów darmową prezentację