Streamsoft

Streamsoft producent oprogramowania ERP dla firm

 

Firma Streamsoft jest polskim producentem i dostawcą systemów ERP oraz programów dla małych przedsiębiorstw i biur rachunkowych. Na rynku systemów informatycznych działają nieprzerwanie od 30 lat. Doświadczenie oraz znajomość specyfiki różnych branż umożliwia dostarczanie najwyższej klasy oprogramowania. Dlatego też znajduje zastosowanie w firmach produkcyjnych, handlowych, logistyce, zarządzaniu projektami czy omnichannel.

Systemy Streamsoft wspierają rozwój biznesu firm i dostarcza rozwiązania dostosowane do polskich realiów i przepisów prawa. Najważniejsze jest to że, firma Stremsoft w przeciwieństwie do innych dużych producentów oprogramowania, nie działa korporacyjnie. Starają się być blisko klienta i działać z nim poprzez sieć partnerską. Dzięki temu lokalni konsultanci, dostarczają rozwiązań dopasowanych do oczekiwań użytkowników. możliwe jest to dzięki znajomości lokalnych uwarunkowań i specyfiki firm.


streamsoft 30 lat

Streamsoft producent ERP dostarcza oprogramowanie dla:

 

Systemy ERP dla Średnich i dużych firmy

 

Streamsoft Prestiż – dedykowany system dla firm produkcyjnych, głównie ze względu na rozbudowany moduł do Zarządzania Produkcją. System ERP wdrożony został już w ponad 350 przedsiębiorstwach z obszaru produkcji, m.in.:

 • konstrukcji stalowych
 • Automotive
 • branża odlewnicza
 • branża tworzyw sztucznych
 • branża jachtowa
 • produkcja maszyn i urządzeń,
 • produkcji wyposażenia i AGD,
 • branży betoniarskiej,
 • branży papierniczej.
 • dla firm handlowych i usługowych.
 • e-commerce

 

Czytaj więcej o Streamsoft Prestiż

streamsoft oprogramowanie

 • Streamsoft Verto – Rozbudowany system klasy ERP działający na autorskiej platformie programistycznej  Next, dzięki której system może być rozbudowywany i rozszerzany  przy bardzo specyficznych potrzebach informatycznych przedsiębiorstwa. System Verto wspiera firmy z branży e-Commerce, Retail,  dla których jest wygodnym i dynamicznym zapleczem back-office.

 Więcej o systemie Verto

 

oprogramowanie dla  hurtowni i średnich firm

Streamsoft Pro przeznaczony jest dla średnich i małych firm handlowych i usługowych. To zintegrowany system ERP zbudowany w technologii modułowej wspomagający pracę we wszystkich obszarach firmy: księgowości, kadrach i płacach, sprzedaży (w biurze i mobilnej) i marketingu, magazynie, serwisie oraz zaopatrzenia.

Więcej o Streamsoft PRO

Oprócz systemów ERP producent w ofercie ma serię programów PCBiznes . Dlatego że, ich docelowym odbiorcą są małe firmy. potrzebują one innych rozwiązań informatycznych np. w obszarze księgowości uproszczonej (KPiR), kadrowo-płacowej oraz fakturowania i prowadzenia gospodarki magazynowej.

W skład serii wchodzą:

program magazynowyprogram księgowośćprogram kadrowy

 

 

 

Oprócz programów pudełkowych jest Streamsoft Firmino. Dlatego że, oprogramowanie to skierowane dla mikro przedsiębiorców. To nowoczesny program zarządzania firmą, dostępny w chmurze. Przeznaczony do wystawiania faktur oraz do zarządzania magazynem czy zakupami.

   Więcej o Firmino

firmino

Jako wieloletni partner firmy Streamsoft producenta systemów ERP potwierdzamy jakość produktów oraz wysoką elastyczność systemów ERP zwłaszcza w obszarze planowania.

 

Masz pytania ? Skontaktuj się z nami

Porozmawiaj z ekspertem 

 

 

Pomagamy w wyborze najkorzystniejszych rozwiązań IT i doradzamy
jak podnieść efektywność twojej firmy dzięki informatyzacji.   Zadzwoń: +48 32 494 47 54  wew. 8

 

lub wypełnij teraz formularz kontaktowy

 

Formularz kontaktowy

 • Twoich danych użyjemy tylko do kontaktu z Tobą.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach uzyskania kontaktu przez firmę IXION sp z o.o.  z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim ul. Radlińska 45b oraz na otrzymywanie na podane dane kontaktowe, informacji handlowych drogą elektroniczną. Użytkownikom przysługuje prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania. Szczegóły dotyczące zakresu czynności związanych z przechowywaniem danych osobowych na stronie o RODO : http://www.ixion.pl/obowiazek-informacyjny/