Praca

PRACA

Stanowisko:  Social Media Specialist/ Social Media Manager

Miejsce pracy:  Wodzisław Śl.    woj. Śląskie

REKRUTACJA    ZAKOŃCZONA

praca Ixion

Social Media Specialist/ Social Media Manager

Poszukujemy do naszego zespołu marketingu pasjonatki/pasjonata social mediów, który rozumie i potrafi aktywnie działać w kanałach społecznościowych: Facebook, Instagram, TikTok czy YouTube. Szukamy osoby, która zaraża entuzjazmem, ma barwną osobowość, łatwo nawiązuje kontakty, swobodnie się wypowiada, a przed obiektywem czuje się jak ryba w wodzie. Prowadzimy rozwinięte kanały w SoMe, jednak brakuje nam osoby, która będzie naszą twarzą i głosem w komunikacji między firmą a Klientem w social mediach.

Jeśli jesteś osobą kreatywną, lubiącą interakcję z ludźmi i czujesz się pewnie, tworząc angażujące treści wideo, prowadząc transmisje na żywo, umiesz autentycznie oraz interesująco prezentować produkty, to zachęcamy do dołączenia do naszego zespołu.

Sprawdź poniżej, co oferujemy i czego oczekujemy na tym stanowisku.

Kluczowe zadania:

·         przedstawiciel Arante.pl w social mediach – czyli osoba, która będzie naszą twarzą i głosem w komunikacji między firmą a klientem za pomocą dostępnych mediów społecznościowych;

·         tworzenie treści video na social media: RELACJE/ ROLKI / SHORTSY / TIK-TOKI;

·         nagrywanie, obróbka i montaż materiałów video na potrzeby social media – konieczna znajomość aplikacji CapCut, VN, InShot lub innych do montowania reelsów i storiesów;

·         śledzenie trendów w social mediach i testowanie nowości;

·         pomoc w prowadzeniu social mediów zgodnie ze wspólnie ustaloną strategią.

Dodatkowe zadania:

·         pomoc w tworzeniu i dodawaniu contentu na blog oparty o system WordPress (wszystkiego Cię nauczymy);

·         pomoc w tworzeniu wiadomości newsletter, scenariuszy automatyzacji w systemie Edrone (wszystkiego Cię nauczymy);

·         pomoc w projektowaniu materiałów graficznych (mile widziana obsługa programów graficznych lub Canvy, ale tego też możemy Cię nauczyć);

·         wykonywanie zdjęć na potrzeby sklepu i social media;

·         wsparcie działań zespołu marketingu.

Kogo szukamy?

Osoby:

o   z ciekawą osobowością, który zaraża pozytywną energią i wzbudza sympatię;

o   która uwielbia występować przed kamerą i czerpie z tego satysfakcję (tego Cię NIE nauczymy, więc jest to warunek konieczny, by ta praca była dla Ciebie przyjemnością, a nie koniecznością);

o   z doświadczeniem w prowadzeniu profili w social media;

o   potrafiącej budować relacje z klientami i rozpoznawać ich potrzeby;

o   z wysoko rozwiniętymi umiejętnościami komunikacyjnymi i swobodą wypowiadania się;

o   z chęcią do nauki i rozwoju własnych kompetencji.

Co oferujemy?

o   atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do Twojego doświadczenia i umiejętności;

o   umowę o pracę na pełny etat (praca w biurze w Wodzisławiu Śląskim);

o   program premiowy oparty na wynikach;

o   możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w wybranych szkoleniach;

o   sprzęt i narzędzia potrzebne do realizacji Twoich celów i pomysłów oraz duża autonomia w wyborze tych narzędzi;

o   możliwość realizowania swoich pomysłów i zdobywania nowych doświadczeń zawodowych;

o   pracę w dobrym towarzystwie bez niezdrowej rywalizacji – tu wszyscy gramy do jednej bramki i wspieramy się wzajemnie.

REKRUTACJA ZAKOŃCZONA