Nowości

Nowości

Obsługa PPK w firmie dzięki Comarch PPK

nie podoba mi sięsłabyśrednidobrybardzo dobry (brak ocen)

Wyjątkowa oferta od Comarch.

Tylko do końca lutego 2020 możesz zakupić z 20 % rabatem do firmy aplikację Comarch PPK, która pomoże ci sprawnie wdrożyć twoją firmę w wymogi ustawodawcy.

Jak i kiedy musisz wdrożyć w swojej firmie pisaliśmy w naszym artykule na naszym Blogu o Pracowniczych Planach Kapitałowych.

prowadzenie PPK w firmie

 

Nie zwlekaj z decyzją , czasu jest coraz mniej !

Prowadzenie PPK jest w tym roku obowiązkowe dla wielu firm i wiąże się z nim konieczność rozpoczęcia i obsługi procesów PPK.

Obowiązkiem PPK, objęte są już duże firmy, które zatrudniają powyżej 250 pracowników a w tym roku dołączyły do nich już firmy średnie zatrudniające od 50 do 249 pracowników.

Kolejna grupa pracodawców dołączy już 1 lipca a są to firmy zatrudniające od 20 do 49 pracowników.


Nie masz jeszcze programu kadrowego obsługującego PPK , albo aplikacji wspomagającej Comarch PPK ?

Zamów już teraz – wypełnij formularz !


 

Formularz kontaktowy

  • Twoich danych użyjemy tylko do kontaktu z Tobą.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach uzyskania kontaktu przez firmę IXION sp z o.o.  z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim ul. Radlińska 45b oraz na otrzymywanie na podane dane kontaktowe, informacji handlowych drogą elektroniczną. Użytkownikom przysługuje prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania. Szczegóły dotyczące zakresu czynności związanych z przechowywaniem danych osobowych na stronie o RODO : http://www.ixion.pl/obowiazek-informacyjny/