Nowości

Nowości

ERP dla produkcji filtrów

nie podoba mi sięsłabyśrednidobrybardzo dobry (2 głosów, średnio: 5,00 z 5)

Wdrożenie systemu ERP w produkcji filtrów.

 

Kolejne wdrożenie systemu ERP za nami. Producent filtrów wybrał system Streamsoft Prestiż który wspiera jego firmę w obszarach:

  • zarządzanie produkcją
  • kontroli jakości
  • zarządzanie sprzedażą
  • gospodarce magazynowej
  • kadrach i  płacach
  • finansach i księgowości
  • rozrachunkach z kontrahentami

System ERP został dostosowany pod specyficzne wymagania klienta. Dzięki temu udało się znacznie uprościć wszystkie procesy handlowo – magazynowe a pracownicy zyskali więcej czasu na współpracę z kontrahentami.

Po wdrożeniu systemu ERP wszystkie dokumenty ( magazynowe, handlowe i jakościowe), generowane są bezpośrednio z systemu. Nie ma już konieczności sprawdzania informacji w różnego rodzaju plikach czy segregatorach.

Dział produkcji także otrzymał nowoczesne narzędzia informatyczne do planowania produkcji. Harmonogramowanie produkcji oraz planowanie zaopatrzenia zostało teraz przeniesione do systemu ERP.  Usprawni to w znaczny sposób nie tylko same planowanie produkcji filtrów ale także zwiększy zdolność produkcyjną całego przedsiębiorstwa.

To kolejne nasze zakończone wdrożenie w branży metalowej, przed nami kolejne wdrożenia ERP które już się rozpoczęły.

 

Jeżeli potrzebujesz systemu klasy ERP aby usprawnić produkcję Twojej firmy – nie trać czasu. Zaplanuj już teraz usprawnienie także w twojej firmie.

Formularz kontaktowy

  • Twoich danych użyjemy tylko do kontaktu z Tobą.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach uzyskania kontaktu przez firmę IXION sp z o.o.  z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim ul. Radlińska 45b oraz na otrzymywanie na podane dane kontaktowe, informacji handlowych drogą elektroniczną. Użytkownikom przysługuje prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania. Szczegóły dotyczące zakresu czynności związanych z przechowywaniem danych osobowych na stronie o RODO : http://www.ixion.pl/obowiazek-informacyjny/