Nowości

Nowości

Backup danych z Xopero

nie podoba mi sięsłabyśrednidobrybardzo dobry (2 głosów, średnio: 4,50 z 5)

Backup danych z oprogramowaniem Xopero.

 

Polski producent systemów do zarządzania backupem danych dołączył do naszych rekomendowanych rozwiązań w dziedzinie bezpieczeństwa IT.

Xopero to zaawansowane rozwiązania do tworzenia backupu i disaster recovery.   Co to takiego i dlaczego warto wdrożyć to w swojej firmie.

Disaster recovery – to procesy, polityki i procedury opracowane z myślą o utrzymywaniu  infrastruktury teleinformatycznej na wypadek awarii lub ataku hakerskiego.

 

Dla kogo backup danych?

 

Rozwiązania Xopero przeznaczone jest dla wszystkich.

 • dla użytkowników indywidualnych którzy chcą zabezpieczyć ważne dane takie jak zdjęcia, korespondencję czy ważne pliki
 • dla małych firm które dotychczas nie zwracały uwagi na bezpieczeństwo swoich danych
 • Także dla dużych wielooddziałowych firm w których dotychczas stosowane rozwiązania nie spełniły oczekiwań.

Rozwiązania Xopero są na tyle elastyczne że są w stanie zabezpieczyć dowolną infrastrukturę klienta. Rozwiązania do tworzenia kopii zapasowych dostępne jest do wykorzystania w istniejącej infrastrukturze, jako backup dedykowany na urządzenia QNAP a także jako rozwiązania w chmurze.

 

Przed czym chroni backup w firmie

 

Kopia bezpieczeństwa w firmie to gwarancja ciągłości działania. Chroni przede wszystkim przed najczęstszymi zagrożeniami :

 • atak ransomware (zaszyfrowanie danych)
 • awaria sprzętu
 • kradzież sprzętu
 • uszkodzenie plików
 • ataki z wykorzystaniem socjotechnik

Backup danych Xopero oferuje możliwość zachowania ciągłości pracy w przypadku awarii. Eliminuje to ryzyko nieoczekiwanego przestoju w działalności.

Wdrożenie rozwiązań do kopii bezpieczeństwa w firmie to inwestycja która według badań daje  firmie 400 %  zwrotu z inwestycji z każdego zainwestowanej złotówki wydanej na zabezpieczenie danych i plan awaryjnego ich odtworzenia.

 

Jeżeli do tej pory należycie nie zabezpieczyłeś swoich danych – zrób to z nami !

Zapytaj  o  podniesienie bezpieczeństwa danych dla Twojej firmy

Formularz kontaktowy

 • Twoich danych użyjemy tylko do kontaktu z Tobą.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach uzyskania kontaktu przez firmę IXION sp z o.o.  z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim ul. Radlińska 45b oraz na otrzymywanie na podane dane kontaktowe, informacji handlowych drogą elektroniczną. Użytkownikom przysługuje prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania. Szczegóły dotyczące zakresu czynności związanych z przechowywaniem danych osobowych na stronie o RODO : http://www.ixion.pl/obowiazek-informacyjny/