Ile będzie kosztował system ERP

Ile kosztuje system ERP dla mojej firmy ?

 

produkcja 4.0
 

Pytanie o koszt systemu ERP nurtuje wielu zarządzających firmami które osiągnęły pewien poziom rozwoju przedsiębiorstwa. Bez skutecznego narzędzia informatycznego, dalszy wzrost tej firmy stoi pod znakiem zapytania.

Owszem możesz dalej czekać na raporty od pracowników, ale informacje te w chwili kiedy je otrzymujesz często są co najmniej nieaktualne. Czasami mogą przez to wprowadzać cię w błąd, a co za tym idzie możesz podjąć złą decyzję dla swojej firmy.

Dlatego też,  aby przybliżyć Cię do określenia sumy, ile kosztuje system ERP , przygotowaliśmy dla ciebie specjalny formularz. Dowiesz się, jakich kosztów możesz się spodziewać dla Twojej firmy. Dzięki temu będziesz mógł precyzyjniej  zaplanować moment wdrożenia systemu klasy ERP w swojej firmie.

Jeżeli nie wiesz jakie obszary działalności przedsiębiorstwa powinny zostać zinformatyzowane, to lepiej od razu zadzwoń do nas. Nasz ekspert umówi się z Tobą na niezobowiązujące spotkanie na którym odpowie na wszystkie twoje pytania. Możesz też przeczytać co powinieneś  wiedzieć na temat wdrożenia systemu ERP.