Blog

BLOG

Terminal płatniczy – integracja z ERP

Data publikacji: 15.01.2021
nie podoba mi sięsłabyśrednidobrybardzo dobry (brak ocen)

Terminal płatniczy to nowoczesne narzędzie w dzisiejszym handlu.

 

Można z niego korzystać jeszcze sprawniej po integracji z systemem ERP Streamsoft Prestiż.

Operacje z użyciem kart płatniczych przez klientów hurtowni czy sklepu rozliczysz bezpośrednio w systemie Streamsoft Pro / Prestiż.

Teraz jeszcze łatwiej możesz korzystać z terminala bezpośrednio na dokumentach sprzedaży twojego ERP. Szybko i sprawnie bez ręcznego wpisywania.

Automatycznie powstanie dokument zapłaty kartą bezpośrednio w rozrachunkach.

Płatność mieszana

 

Oczywiście przyjmiesz także płatność mieszaną. Klient płaci część gotówką a część kartą płatniczą. Teraz wystarczy wprowadzić część płatności do kasy gotówką  a pozostałą część na płatność kartą.

Odpowiednie dokumenty system powiąże automatycznie.

 Zwrot na kartę, korekta zapłaty kartą

 

To proste wystarczą dwa kroki aby zwrócić całą płatność na kartę lub skorygować płatność i rozliczenie. Wystarczy wybrać rozliczenie terminalem i autoryzować kartę.

Posiadasz terminale eService, FirstData lub Polcard – już teraz możesz wdrożyć tą funkcjonalność u siebie a kolejni operatorzy będą dostępni już wkrótce.

Potrzebujesz takiej funkcjonalności – napisz lub zadzwoń do Nas

 

Formularz kontaktowy

  • Twoich danych użyjemy tylko do kontaktu z Tobą.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach uzyskania kontaktu przez firmę IXION sp z o.o.  z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim ul. Radlińska 45b oraz na otrzymywanie na podane dane kontaktowe, informacji handlowych drogą elektroniczną. Użytkownikom przysługuje prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania. Szczegóły dotyczące zakresu czynności związanych z przechowywaniem danych osobowych na stronie o RODO : http://www.ixion.pl/obowiazek-informacyjny/