Blog

BLOG

System POS usprawnienie sprzedaży detalicznej

Data publikacji: 14.04.2023
nie podoba mi sięsłabyśrednidobrybardzo dobry (1 głosów, średnio: 5,00 z 5)

System POS dla sklepu

 

Prowadzisz sprzedaż detaliczną,  z pewnością spotkałeś się już z terminalami sprzedażowymi POS. Nie tylko duże sieci używają terminali sprzedażowych  które usprawniają pracę  sprzedawców. Mniejsze sklepy, czasami małe sieci lokalne również coraz częściej korzystają z systemów POS.

 

Co to jest system POS

 

Jest to system sprzedaży detalicznej który usprawnia  pacę sprzedawców każdego typu sklepu czy placówki usługowej.

System POS (point of sale) to nowoczesne narzędzie, pozwalające sprawnie prowadzić sprzedaż detaliczną, co w połączeniu z gospodarką magazynową systemu ERP daje kompletne narzędzie zarządzania firmą . W handlu detalicznym oprogramowanie z POS może okazać się wielkim usprawnieniem w zarządzaniu firmą.

Przyjazny i intuicyjny interfejs użytkownika stanowiska kasowego POS umożliwia szybką naukę kasjera i minimalizację jego błędów.

systemy-pos-usługi

Kompleksowy system do zarządzania placówką handlową

 

System POS usprawnia pełne rozliczenie kasjerów i podgląd utargu zrealizowanego aktualnie na kasie, pozwoli ci to na wgląd w przepływ ruchu twoich sklepów.

Na bieżąco możesz nadzorować stany magazynowe kluczowych produktów i reagować zanim pojawią się braki dobrze sprzedających się produktów.

 

Karty lojalnościowe

 

Nagradzaj swoich stałych klientów. Program lojalnościowy to niedoceniane narzędzie w upsellingu które wspiera twoją sprzedaż.

Karty lojalnościowe są łatwym narzędziem które w systemach POS pozwalają na zwiększenie sprzedaży a także zadowolenia dla twoich klientów którzy mogą poczuć się docenieni.

 

System ERP w zarządzaniu sklepem

 

System ERP który kontroluje pracę sprzedawców w POS, pilnuje także twojego interesu, dba o twoją marżę i pilnuje żeby twój towar się nie przeterminował. Jest to szczególnie ważne jeżeli asortyment który sprzedajesz musi być świeży.

 

Jeżeli od jakiegoś czasu tematy poruszone w tym artykule zaprzątają twoją uwagę i chciałbyś dowiedzieć się więcej, to napisz lub zadzwoń do Nas.

Formularz kontaktowy

  • Twoich danych użyjemy tylko do kontaktu z Tobą.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach uzyskania kontaktu przez firmę IXION sp z o.o.  z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim ul. Radlińska 45b oraz na otrzymywanie na podane dane kontaktowe, informacji handlowych drogą elektroniczną. Użytkownikom przysługuje prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania. Szczegóły dotyczące zakresu czynności związanych z przechowywaniem danych osobowych na stronie o RODO : http://www.ixion.pl/obowiazek-informacyjny/