fbpx

Blog

BLOG

Subiekt GT firmy Insert

Data publikacji: 26.09.2019
nie podoba mi sięsłabyśrednidobrybardzo dobry (1 głosów, średnio: 5,00 z 5)

Subiekt GT firmy Insert to jeden z najczęściej spotykanych programów w małych firmach handlowych.

 

Dzięki intuicyjnemu interfejsowi i łatwości obsługi ciągle pozostaje liderem w sprzedaży. Co sprawia że ten poniekąd leciwy już program ciągle jest tak popularny. Kupując to oprogramowanie możemy rozpocząć pracę na nim od zaraz na laptopie, komputerze w biurze czy też korzystać z niego jako system w chmurze.

Trochę historii Subiekta

 

Kiedy w 2003 roku producent firma Insert z Wrocławia wprowadzała na rynek system Insert GT wszędzie królował niezastąpiony DOS. To właśnie Subiekt GT miał zastąpić inny system DOSowy jakim był Subiekt 5. (notabene jeszcze w zeszłym roku 2018 odwiedziłem firmę która ciągle pracowała na DOS’owym subiekcie.) To właśnie wprowadzenie systemów Microsoft Windows serii XP była początkiem rozwoju systemów opartych na bazach SQL.

Szesnaście lat później Subiekt GT doskonale sprawdza się w małych firmach handlowych.  W internecie można znaleźć dużo informacji na różne tematy no. jak zainstalować subiekt gt czy pobrać demo subiekt gt.

Nasi koledzy z Arante.pl przygotowali krótki film który przedstawia wszystkie walory tego systemu dla firm.

 


Gdzie kupić Subiekt GT

 

Jako autoryzowany partner firmy Insert proponujemy zakup wyłącznie u oficjalnych dystrybutorów. Zdarzały się niestety, także przypadki sprzedaży pirackich wersji po okazyjnych cenach.

My zapraszamy do naszego sklepu gdzie możesz pobrać demo Subiekta GT  które pozwoli ci testować oprogramowanie w pełnej funkcjonalności przez 45 dni. Możesz też od razu kupić Subiekta w dobrej cenie w naszym salonie w Wodzisławiu Śląskim lub poprzez nasz sklep internetowy

.selor.pl