Blog

BLOG

Streamsoft PRO – Jak Optymalizować Magazyn za Pomocą Systemu ERP

Data publikacji: 08.10.2018
nie podoba mi sięsłabyśrednidobrybardzo dobry (8 głosów, średnio: 4,75 z 5)

Streamsoft PRO: System ERP dla Efektywnego Zarządzania Magazynem

 

Streamsoft Pro jest wielo-modułowym system informatycznym klasy ERP, przeznaczonym dla firm handlowych, hurtowni oraz biur rachunkowych.

Poszczególne moduły systemu zapewniają optymalne pokrycie procesów biznesowych w codziennej pracy firm. Przyjazny i nowoczesny interfejs ułatwia korzystanie z programu. Sprawia, że pracownicy w krótkim czasie sprawnie posługują się nim w codziennej pracy.

Korzyści systemu ERP dla Twojej firmy to bogaty zestaw funkcjonalności, które zaspakajają potrzeby większości firm handlowych zarówno w zakresie obiegu dokumentów handlowo – magazynowych, optymalizacji magazynu jak i bogatego raportowania. Jeżeli zestawy raportów są niewystarczające, można poszerzyć je o własne analizy na danych i zestawienia proceduralne które pomogą w zarządzaniu zapasami.

Ta niewątpliwa zaleta systemu Streamsoft Pro, który za przystępną cenę oferuje możliwości oferowane przez konkurencję w dużych systemach klasy ERP.
Stały rozwój systemu przez polskiego producenta to nie tylko szybkie dostosowywania programów do zmieniających się przepisów prawnych, ale stały wzrost funkcjonalności dodatkowych związanych z planowaniem zaopatrzenia, obsługą reklamacji i zwrotów.  Jest to wynikiem konsekwentnego  realizowania polityki producenta firmy Streamsoft.

prosty interfejs streamsoft

 

 

Korzyści z Wdrożenia Streamsoft PRO w Twoim Magazynie

 

Sprawne zarządzanie sprzedażą orz zaopatrzeniem w każdego typu prowadzonej działalności. Dostępność wielu funkcjonalnych modułów wspomaga pracę także w pozostałych obszarach biznesowych firmy:

 • Księgowości, zarówno prowadzonej jako KPiR jak i pełna księgowość
 • Kadr i płac, pełna obsługa formularzy i deklaracji do ZUS, US
 • Sprzedaży i marketingu,
 • Zaopatrzenia i zakupów,
 • w gospodarce magazynowej, pełna kontrola stanów magazynowych zapasów
 • Serwisie.

W programie Streamsoft Pro dostępna jest także funkcjonalność Produkt, która realizuje działania wielu firm w zakresie prostej produkcji i umożliwia:

 • Kompletację wyrobów na podstawie prostych receptur (uproszczona produkcja),
 • wystawienie zleceń kompletacyjnych
 • rozliczanie surowców na produkcji

 

streamsoft pro

 

Krótki czas wdrożenia

 

Streamsoft PRO dzięki modułowej budowie umożliwia szybkie wdrażanie wszystkich lub wybranych elementów. Czas wdrożenia jest krótki już od kilku dni  i zależy od:

 • wielkości twojej firmy,
 • wybranych funkcjonalności które będą wdrażane,
 • dobrej współpracy w ramach projektu wdrożeniowego,

wyznacz cele wdrożenia

Technologia

 

Do przetwarzania danych gromadzonych w systemie Streamsoft Pro wybrano nowoczesną, relacyjną bazę SQL w architekturze klient-serwer.
Technologia klient-serwer jest gwarancją wysokiej odporności bazy danych na awarie.
Wybrane rozwiązanie bazodanowe umożliwia wysoką zdolność przetwarzania bardzo dużej ilości danych.
Dane przechowywane w Streamsoft PRO mogą być łatwo analizowane z wykorzystaniem aplikacji firm trzecich takich jak: Microsoft, np. Excel, Access oraz innych. Jakie jeszcze zadania realizuje system o wiele tańszy niż duży system ERP, czy przejście na system Streamsoft Prestiż ERP będzie później możliwe- dowiedz się więcej.

Jak wypróbować program Streamsoft Pro – zamów Demo lub prezentację.

streamsoft 30 lat

Jak wypróbować program Streamsoft Pro – zamów Demo lub prezentację.

 

Dowiedz się więcej o korzyściach z wdrożenia Streamsoft PRO

Formularz kontaktowy

 • Twoich danych użyjemy tylko do kontaktu z Tobą.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach uzyskania kontaktu przez firmę IXION sp z o.o.  z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim ul. Radlińska 45b oraz na otrzymywanie na podane dane kontaktowe, informacji handlowych drogą elektroniczną. Użytkownikom przysługuje prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania. Szczegóły dotyczące zakresu czynności związanych z przechowywaniem danych osobowych na stronie o RODO : http://www.ixion.pl/obowiazek-informacyjny/