Blog

BLOG

Planowanie zakupów – zarządzanie łańcuchem dostaw

Data publikacji: 15.06.2020
nie podoba mi sięsłabyśrednidobrybardzo dobry (brak ocen)

Planowanie zakupów w hurtowni czy firmie produkcyjnej.

Klienci wymagają od swoich dostawców terminowej realizacji zamówień. Jeśli klient nie będzie mógł kupić u ciebie towaru który jest mu potrzebny, to kupi go u konkurencji. Jak uniknąć sytuacji kiedy brak towaru w magazynie lub surowca może spowodować sytuację nieterminowej realizacji dostawy do klienta końcowego. My proponujemy system ERP który posiada zintegrowane narzędzie do planowania zakupów.

Logistyka planowania zakupów

Narzędzie zaopatrzeniowca do planowania zakupów systemu ERP Streamsoft Prestiż, analizuje potrzeby materiałowe za ciebie. Analiza ta pokazuje ci, na jaki termin wymagana jest dostawa i u kogo powinienem zamówić wymagany asortyment.
Jako zaopatrzeniowiec masz pełną kontrolę nad zapasami i planowanymi dostawami, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania Twojej firmy. Informacje te z odpowiednim wyprzedzeniem pozwalają podejmować ci właściwe kroki w celu minimalizacji opóźnienia dostaw.

planowanie zakupów

Logistyka zakupów

Narzędzie do planowania zakupów pozwoli ci na utrzymanie ciągłości łańcucha dostaw twojej firmy.
Informacje o tym, jaki asortyment i na kiedy jest on wymagalny, otrzymujesz w czytelny sposób na ekranie swojego komputera.
System ERP dostosowany do specyfiki działalności twojej firmy, to narzędzie niezbędne do efektywnego zarządzania łańcuchem dostaw.

Plan zaopatrzenia pozwoli ci na:

  • Łatwe i szybkie planowanie zakupów
  • Automatyzację przygotowania i wysłania zamówienia do dostawców
  • Monitorowanie terminów przyjęć dostaw

Zobacz jak w praktyce możesz usprawnić pracę zaopatrzenia

Formularz kontaktowy

  • Twoich danych użyjemy tylko do kontaktu z Tobą.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach uzyskania kontaktu przez firmę IXION sp z o.o.  z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim ul. Radlińska 45b oraz na otrzymywanie na podane dane kontaktowe, informacji handlowych drogą elektroniczną. Użytkownikom przysługuje prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania. Szczegóły dotyczące zakresu czynności związanych z przechowywaniem danych osobowych na stronie o RODO : http://www.ixion.pl/obowiazek-informacyjny/