Blog

BLOG

Pakiety dla Biur Rachunkowych

Data publikacji: 27.04.2023
nie podoba mi sięsłabyśrednidobrybardzo dobry (2 głosów, średnio: 5,00 z 5)

Pakiet dla Biura Rachunkowego

 

to dedykowane rozwiązanie dla firm prowadzących usługi rachunkowe i doradcze w zakresie księgowym i spraw kadrowych.

Otwierasz własną firmę doradztwa księgowego, to rozwiązanie jest dla Ciebie.  Teraz producent oprogramowania dla firm Streamsoft, przygotował specjalne pakiety dostosowane funkcjonalnie do potrzeb każdego biura rachunkowego.

Oferta dla Biura Rachunkowego

 

Przygotowaliśmy dedykowane pakiety które dopasujesz do swojej firmy w zależności od  swoich potrzeb. Dobierz dedykowany zestaw dla siebie z pakietu modułów systemu Streamsoft Pro,
dostosowany funkcjonalnością do potrzeb biura.

Dodatkowo gratis  do dowolnego pakietu Biuro Pro [Start, Plus, Premium ]otrzymasz moduł Handlowo Magazynowy z którego cyklicznie zafakturujesz co miesiąc swoich klientów.

pakiet biuro rachunkowe PRO

 

Aktualizacje pakietów dla Biur Rachunkowych

 

W ramach zakupu pakietów Biuro Pro, otrzymujesz  bezpłatną roczną aktualizację na zakupiony pakiet, dzięki temu masz gwarancję dostępu do systemu zawsze zgodnego z przepisami polskiego prawa.

Po roku zakupisz aktualizacje systemu Streamsoft w cenie 15% wartości zakupionego pakietu.

 

Masz więcej pytań – napisz korzystając z formularza poniżej lub  Zadzwoń: +48 32 494 47 54

Formularz kontaktowy

  • Twoich danych użyjemy tylko do kontaktu z Tobą.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach uzyskania kontaktu przez firmę IXION sp z o.o.  z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim ul. Radlińska 45b oraz na otrzymywanie na podane dane kontaktowe, informacji handlowych drogą elektroniczną. Użytkownikom przysługuje prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania. Szczegóły dotyczące zakresu czynności związanych z przechowywaniem danych osobowych na stronie o RODO : http://www.ixion.pl/obowiazek-informacyjny/