Blog

BLOG

Licencje RDP – praca zdalna

Data publikacji: 28.12.2018
nie podoba mi sięsłabyśrednidobrybardzo dobry (4 głosów, średnio: 5,00 z 5)

Licencja RDP to częsty sposób na zdalny pulpit w firmach gdzie pracownik łączy się zdalnie z systemem firmy.

 

Okazuje są że są alternatywy dla zdalnego pulpitu z firmowym serwerem które znacznie rozszerzają możliwości protokołu RDP.

 

zdalny pulpit

 

TsPlus to program, który rozszerzy możliwości twojego serwera Microsoft o dodatkowe funkcje takie jak :

 • nawiązanie połączenia z pulpitem zdalnym,
 • mapowanie zasobów lokalnych
 • publikowanie wybranych aplikacji w trybie Seamless
 • łączenie się z systemem wyłącznie  dedykowanym klientem.

 

 

licencje zdalny pulpit

 

Oprogramowanie TsPlus występuje w kilku wersjach:

 • SYSTEM,
 • PRINTER,
 • MOBILE & WEB
 • ENTERPRISE

Każda z wersji daje administratorowi dodatkowe możliwości poprzez aplikację  AdminTool.

AdminTool to intuicyjna aplikacja do zarządzania systemem TsPlus. Pozwala na korzystanie z wszystkich możliwości programu w szybki i łatwy sposób. system TsPlus współpracuje z większością systemów operacyjnych począwszy od Windows Vista, 7, 8, 10 poprzez systemy serwerowe Windows Server 2008/2012/2016/2019  zarówno w wersjach 32 i 64-bitowych.

zarządzanie zdalnymi aplikacjami Admintool

 

Podstawowa licencja SYSTEM daje nam połączenie poprzez zdalny pulpit do komputera. połączenie jest możliwe przez klienta zdalnego połączenia Microsoft jak i dedykowanym klientem Seamless.

Bardziej rozbudowana to wersja licencji PRINTER, która oprócz licencji na połączenie RDP udostępnia mechanizm pozwalający na drukowanie ze zdalnego serwera na lokalnej drukarce. Znacznie przyśpiesza to nie tylko konfiguracją , bo nie ma konieczności instalowania lokalnej drukarki na serwerze. Licencja umożliwia także zdalną pracę z drukarkami fiskalnymi w systemach ERP.

 

Kolejny typ licencji MOBILE&WEB wzbogaca nam dostępne funkcje wersji System i Printer o kolejne możliwości. Dostajesz dostęp do aplikacji uruchamianych na serwerze w dowolnej przeglądarce internetowej.  Daje to zupełnie nowe możliwości jeżeli chodzi o połączenie zdalne z firmowymi serwerami. Dzięki protokołowi HTML5  poprzez przeglądarkę internetową dowolne oprogramowanie dostępne wyłącznie dla systemów Microsoft Windows możesz uruchomić na dowolnej platformie takiej jak MacOS , Linux, Android i iPhone. Dodatkowo możesz łatwo ingerować w wygląd strony internetowej dostosowując ją do potrzeb użytkowników.

zarządzanie uprawnieniami aplikacji zdalnego pulpitu

 

To jeszcze nie wszystkie możliwości TSplus, jest jeszcze wersja ENTERPRISE która oprócz już wymienionych funkcjonalności  ma możliwość instalacji wielu serwerów dostępu do zdalnego pulpitu oraz aplikacji (do 20 hostów).

Licencja Enterprice Posiada zaawansowane mechanizmy „Failover” i „Load Balancing”. Pojedynczy host w farmie może zarządzać dostępem do pozostałych zasobów.

Zapewnia też bezpieczną pracę do 1000 jednoczesnych sesji zdalnych, pełne wsparcie dla Active Directory oraz przypisanie jednego lub kilku serwerów do użytkownika, lub grupy.

Licencje dostępu zdalnego dostępne są w naszym sklepie SELOR.pl

Oprogramowanie TSPLUS doskonale sprawdza się w zdalnym dostępie do systemów klasy ERP. Nasi klienci którzy korzystają już ze zdalnego dostępu do serwera firmowego potwierdzają niezawodność i zwiększone bezpieczeństwo przy korzystaniu ze zdalnego dostępu. Należy także wspomnieć o konkurencyjnej cenie która wyróżnia to zaawansowane rozwiązanie na tle innych dostawców licencji RDP.

Praca zdalna z wykorzystaniem systemu TSPlus to doskonała alternatywa do pracy w domu lub podróży.

Zobacz jak to działa

 

 

 

 

 

Kup teraz w naszym sklepie 

selor.pl

 

Lub zamów 14 dniową wersję demo 

 

 

 

 

Formularz kontaktowy

 • Twoich danych użyjemy tylko do kontaktu z Tobą.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach uzyskania kontaktu przez firmę IXION sp z o.o.  z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim ul. Radlińska 45b oraz na otrzymywanie na podane dane kontaktowe, informacji handlowych drogą elektroniczną. Użytkownikom przysługuje prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania. Szczegóły dotyczące zakresu czynności związanych z przechowywaniem danych osobowych na stronie o RODO : http://www.ixion.pl/obowiazek-informacyjny/