Blog

BLOG

Integracja systemów Informatycznych

Data publikacji: 18.10.2018
nie podoba mi sięsłabyśrednidobrybardzo dobry (6 głosów, średnio: 4,83 z 5)

 

Integracja systemów informatycznych to potrzeba która  pojawia się najczęściej kiedy korzystasz już ze swojego systemu ERP czasami nawet wiele lat,
jednak ciągle niektóre czynności twoi pracownicy wykonują w innym programie lub w swoim arkuszu Excela.

Aby zmienić ten stan potrzebujesz wsparcia zespołu IXION.

Dzięki gruntownej wiedzy naszych zespołów wdrożeniowych a także naszych programistów jesteśmy w stanie podjąć się każdego wyzwania. W dwudziestoletniej historii firmy na rynku IT stworzyliśmy już wiele integracji systemów informatycznych które rozwiązały niejeden problem naszych klientów.

oprogramowanie dedykowane

Każda integracja systemów informatycznych rozpoczyna się od gruntownej analizy potrzeb wynikiem której jest raport dla klienta oraz projekt rozwiązania tego problemu.
Dzięki temu klient otrzymuje narzędzie które pracuje dla niego w tle a systemy informatyczne współpracują ze sobą tworząc jeden system.

Dzięki integracji systemów informatycznych możemy także komunikować interfejsy sprzętowe, maszyny i urządzenia które przez bezpośrednią współpracę z oprogramowaniem usprawniają codzienną pracę w przedsiębiorstwie.

Do tej pory poprzez integrację z systemami ERP komunikowaliśmy ze sobą między innymi:

  • wagi samochodowe
  • pokładowe wagi ładowarek i koparek
  • sklepy internetowe
  • panele meldunkowe

Dane z maszyn i urządzeń zewnętrznych czy też innych systemów informatycznych umożliwiają późniejsze ich przetwarzanie a także tworzenia analiz i raportów w modułach analiz wielowymiarowych.

 

ixion kontakt

Formularz kontaktowy

  • Twoich danych użyjemy tylko do kontaktu z Tobą.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach uzyskania kontaktu przez firmę IXION sp z o.o.  z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim ul. Radlińska 45b oraz na otrzymywanie na podane dane kontaktowe, informacji handlowych drogą elektroniczną. Użytkownikom przysługuje prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania. Szczegóły dotyczące zakresu czynności związanych z przechowywaniem danych osobowych na stronie o RODO : http://www.ixion.pl/obowiazek-informacyjny/