Blog

BLOG

Zasilacze awaryjne UPS EVER

Data publikacji: 18.07.2016
nie podoba mi sięsłabyśrednidobrybardzo dobry (brak ocen)

Zasilacze awaryjne UPS

Zasilanie awaryjne twojej infrastruktury informatycznej jest tak samo ważne jak systemy do backupu danych. Większość awarii technicznych sprzętu informatycznego inicjuje problem z jego zasilaniem. IXION jako dostawca rozwiązań serwerowych i sieciowych dla polskich firm stawia na nasze rozwiązania i po raz kolejny uzyskaliśmy certyfikat autoryzowanego partnera firmy EVER Power Systems – polskiego producenta urządzeń zapewniających niezawodne zasilanie awaryjne UPS.

sinline RT -UPS Ever

EVER to polski producent urządzeń zasilania awaryjnego (UPS)  z 25 letnią historią. EVER jest również pionierem w  zasilaczach awaryjnych dedykowanych od awaryjnego zasilania kotłów gazowych (CO) które znakomicie sprawdzają się w przypadkach zaniku zasilania w przydomowych kotłowniach.

Jako Autoryzowany partner EVER polecamy naszym klientom, niezawodne rozwiązania które przez wiele lat pracują w serwerowniach naszych klientów zapewniając im ciągłość pracy ich kluczowych urządzeń (serwerów, sieci teleinformatycznej, urządzeń typu NAS czy innych rozwiązań dostępowych.)

Jeżeli potrzebujesz zabezpieczyć swoją firmę w gwarantowane zasilanie awaryjne i chcesz mieć pewność że nie zaskoczy cię brak zasilania to zapytaj Nas o opinię jakie urządzenie wybrać – napisz.

Formularz kontaktowy

  • Twoich danych użyjemy tylko do kontaktu z Tobą.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach uzyskania kontaktu przez firmę IXION sp z o.o.  z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim ul. Radlińska 45b oraz na otrzymywanie na podane dane kontaktowe, informacji handlowych drogą elektroniczną. Użytkownikom przysługuje prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania. Szczegóły dotyczące zakresu czynności związanych z przechowywaniem danych osobowych na stronie o RODO : http://www.ixion.pl/obowiazek-informacyjny/