Blog

BLOG

e-commerce w polsce – nowy ranking Forbs

Data publikacji: 09.07.2021
nie podoba mi sięsłabyśrednidobrybardzo dobry (2 głosów, średnio: 4,50 z 5)

e-commerce w polsce w natarciu.

 

W najnowszym rankingu magazynu Forbes o największych spółkach e-commerce polskiego rynku czytamy że,

dwójka klientów Streamsoft znalazła się w pierwszej piątce liderów rankingu e-commerce 2021. Niewątpliwie do ich sukcesu przyczyniły się także narzędzia informatyczne, które wspomagają ich handel.

Wydajność, bezpieczeństwo i stabilność systemów ERP Streamsoft mają niezaprzeczalny wpływ na stabilny rozwój biznesów liderów rankingu: Eobuwie.pl , Oponeo.pl.

Firmy coraz więcej  klientów inwestują w e-commerce dostrzegając potencjał jaki niosą zakupy w Internecie.

sprzedaż e-commerce

Sprzedaż przez sklep internetowy 

 

I więcej sprzedajesz jako e-commerce tym szybciej pojawia się problem z obsługą dużej ilości zamówień. Najszybciej doświadczysz tego problemu uruchamiając sprzedaż na Allegro.

W zależności od wielkości Twojej firmy możesz zaprząc do pracy system Streamsoft.  W przypadku większych organizacji z bardzo dużą liczbą zamówień polecamy system Streamsoft Verto który skutecznie pracuje dla największych graczy rynku e-commerce w polsce.

Jeżeli  jednak twoje potrzeby nie są aż tak wielkie to rekomendujemy system Streamsoft Prestiż który dostosujemy dla Twojej firmy. Podłączymy go do najpopularniejszych platform sprzedażowych takimi jak Allegro, Baselinker czy inny dowolny sklep internetowy.

Rozliczanie zamówień e-commerce

 

Sprawna realizacja zamówień to nie tylko wszystkie zamówienia w jednym miejscu, ale także sprawne rozliczanie płatności, które w przypadku Allegro mogą zajmować sporo czasu. Dlatego też mamy narzędzia, które sprawnie łączą nam   numery płatności z naszymi zamówieniami. Rozliczone zamówienie automatycznie zmienia status co pozwala ci na jego sprawne bez pomyłkowe spakowanie.

 

Pakowanie i przygotowanie zamówienia.

 

Błędnie wysłane zamówienie to nie tylko wydłużony czas obsługi i podwójne koszty transportu. To przede wszystkim irytacja twojego klienta i jego negatywna ocena twojego sklepu.

Dlatego też stworzyliśmy narzędzie wspomagające obsługę proces pakowania i wysyłania zamówień do klientów.  Nasz Mobilny magazynier ułatwia kompletację zamówienia i przygotowania jego wysyłki.

Magazynier wie, z której półki ma zabrać produkty, a weryfikacja kodem kreskowym minimalizuje ryzyko pomyłki.

 

List przewozowy.

 

Przesyłka została bezbłędnie przygotowana ,  Twój klient już wie, że jego paczka jest przygotowywana dzięki automatyzacji procesu powiadomień. Wystarczy już tylko wydrukować list przewozowy i czekać aż Kurier zabierze paczki do twoich klientów.  Jako nadzorujący w każdej chwili możesz sprawdzić, czy zamówienia są realizowane terminowo bez opóźnień.

drukarki mobilne Zebra

 

Klient e-commerce

 

Musisz pamiętać że standardy rynku e-commerce w polsce w 2021 roku są  wysoko postawione. Wiedzą o tym klienci i wymagają tego od sprzedających.  Aby rozpocząć dzisiaj sprzedaż w kanale e-commerce nie wystarczy już segregator z wydrukowanymi zamówieniami do realizacji.  Aby sprawnie realizować dziennie powyżej 100 zamówień musisz być do tego przygotowany, inaczej szybko przekonasz się jak negatywne opinie mogą zniwelować twoje wysiłki poszerzania oferty handlowej.

 

Teraz czas na Twoje e-commerce

 

Jeżeli uważasz że jesteś gotowy podbić rynek sprzedaży w Internecie – skontaktuj się z nami.  Zaprezentujemy narzędzia z którymi podbijesz rynek.

 

//var IntumFormOptions = {„email”: „”, „client_id”: „”, „contact_id”: „”, „category_id”: „”, „deal_name”: „”}