Blog

BLOG

Drukarki etykiet Zebra

Data publikacji: 23.07.2018
nie podoba mi sięsłabyśrednidobrybardzo dobry (5 głosów, średnio: 4,80 z 5)

Drukarki etykiet Zebra to wysokiej jakości narzędzie mające zastosowanie wszędzie tam gdzie oczekuje się niezawodności i jakości wydruków w codziennej pracy.

 

Nasi konsultanci dobiorą dla Ciebie indywidualnie drukarki Zebra, uwzględniając warunki w jakich mają one pracować (wydruki magazynowe, etykiety produkcyjne itp.)

Sprzęt Zebra podzielony jest na następujące grupy w zależności od jego przeznaczenia:

  • Drukarki biurkowe

To grupa drukarek charakteryzująca się niewielkimi wymiarami, łatwe w codziennym użyciu, a przy tym niezawodne i ekonomiczne.
Drukarki biurkowe doskonale sprawdzają się w służbie zdrowia (pracownicy służby zdrowia mają możliwość drukowania etykiet i opasek na rękę w każdym miejscu placówki ) ,w handlu detalicznym i hurtowym (etykietowanie zasobów magazynowych, przesyłek ) ale także w branży produkcyjnej (etykietowanie partii produkcyjnych, półproduktów czy wyrobów gotowych). Biurkowe drukarki etykiet Zebra dostępne są zarówno w wersji termicznej, jak i termotransferowej.drukarka zebra gk420

 

  • Drukarki przemysłowe

Bazując na doświadczeniach i  opiniach klientów, firma Zebra opracowała całą paletę drukarek etykietujących przeznaczoną dla przemysłu, charakteryzują się one elegancką kompaktową budową, łatwością konfiguracji, intuicyjną obsługą.

drukarki etykiet przemysłowe

Przemysłowe drukarki etykiet  zaprojektowano tak, aby maksymalnie uprościć wszystkie czynności serwisowe i minimalizować czas wymiany części oraz materiałów eksploatacyjnych. Wałek i głowicę drukującą można szybko zdemontować bez użycia żadnych narzędzi, a boczne ładowanie materiałów eksploatacyjnych umożliwia prostsze wkładanie nośników i taśm barwiących. Dzięki temu bieżąca obsługa drukarki jest bezproblemowa.

Drukarki przemysłowe znajdą z pewnością zastosowanie wszędzie tam gdzie liczba wydruków jest duża. Można wtedy załadować taśmę nawet długości 450 m co pozwala pracownikowi na skrócenie czasu obsługi drukarki.

 

  • Drukarki mobilne

Drukarka przenośne zapewniają wszystkie potrzebne Ci  mobilne funkcjonalności, takie jak np. drukowanie etykiet, potwierdzeń i pokwitowań . Urządzenia mają wbudowaną, bezprzewodową łączność Bluetooth® , mocną i ergonomiczną konstrukcję ale przede wszystkim umożliwiają 8 godzin mobilnej pracy.

Wszędzie tam gdzie potrzebujesz niezawodnego działania: na drogach, parkingach, w gospodarstwach rolnych, w sklepach detalicznych, a także w magazynach i zakładach produkcyjnych.

Wysoka szybkość druku i prostota użytkowania drukarek mobilnych Zebra zwiększają wydajność pracy każdego użytkownika.

Tania w eksploatacji posiadające niskie wymagania związane z konserwacją drukarki obniżą Twoje koszty operacyjne, a lokalne punkty świadczące usługi serwisowe oraz wsparcia są w razie potrzeby zawsze pod ręką.

drukarki mobilne Zebra

 

 

Twoja drukarka musi być niezawodna, w każdych warunkach i niesprzyjającej pogodzie.  Razem możecie pracować szybko i niezawodnie.

 

ixion kontakt

 

 

 

Formularz kontaktowy

  • Twoich danych użyjemy tylko do kontaktu z Tobą.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach uzyskania kontaktu przez firmę IXION sp z o.o.  z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim ul. Radlińska 45b oraz na otrzymywanie na podane dane kontaktowe, informacji handlowych drogą elektroniczną. Użytkownikom przysługuje prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania. Szczegóły dotyczące zakresu czynności związanych z przechowywaniem danych osobowych na stronie o RODO : http://www.ixion.pl/obowiazek-informacyjny/