Blog

BLOG

Comarch ERP Optima – system informatyczny dla firm

Data publikacji: 27.06.2016
nie podoba mi sięsłabyśrednidobrybardzo dobry (brak ocen)

Comarch ERP Optima – to linia oprogramowania dla firm opartego na rozwiązaniach
dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw XL.

Pobierz demo Comarch ERP Optima, najlepszy program dla firm, łatwy w obsłudze i zgodny z przepisami

 Comarch ERP Optima to całkowicie polski produkt, należący do rozwiązań klasy systemów zintegrowanych.

Modułowa budowa umożliwia przedsiębiorcom dopasowanie systemu do własnych potrzeb, niezależnie od branży. System znalazł już swoje zastosowanie w ok. 60 000 firm i przedsiębiorstw co klasyfikuje go w grupie najchętniej wybieranych rozwiązań informatycznych w polsce.

Systemy Comarch ERP Optima wywodzą się z jednego z najpopularniejszych rozwiązań dla systemów DOS, znany aktualnie jako CDN COMARCH Klasyka. system ten ciągle użytkowany jest przez wiele firm w polsce do dnia dzisiejszego.

Aktualnie dostępne wersje systemu występują w dwóch wersjach, wersji stacjonarnej instalowanej na komputerach klientów jak i w zdobywającym coraz większą popularność w modelu chmury Comarch, a dostępnym poprzez dowolną przeglądarkę internetową.

 

Comarch-ERP-moduły

Dlaczego Comarch ERP OPTIMA ?

System został zaprojektowany z myślą o wsparciu w codziennej pracy przedsiębiorców i umożliwieniu im pracy w najbardziej optymalnych dla nich warunkach, co przekłada się na przemyślaną ergonomię, przyjazny i nowoczesny interfejs.

przyjazny_interfejs_comarch

System Comarch ERP Optima umożliwia pełne wsparcie w każdym obszarze biznesowym przedsiębiorstw. Ułatwia codzienne fakturowanie i rozliczanie dokumentów handlowych z kontrahentami. W pełni zaspokaja potrzeby gospodarki magazynowej w tym Wydania i przyjęcia wewnętrzne i zewnętrzne (dokumenty magazynowe PW,RW,PZ,WZ), jak i dokumenty korygujące w pełnym zakresie.

  Księgowość mała i duża

System Comarch zaspokaja wszystkie potrzeby w pracy działów księgowości w zakresie wymaganym przez ustawodawstwo.  Comarch ERP Optima obsługuje zarówno  księgowość prowadzoną w formie ryczałtu i książki przychodów i rozchodów jak i  pełną księgowość, czyli kontową. Zapewnia także naliczanie amortyzacji w zakresie środków trwałych.

księgowość optima erp  Mechanizmy modułu zapewniają sprawne tworzenie zestawień obrotów i sald, czytelnego plan kont, łatwe prowadzenie rozrachunków w ramach kont jak i bieżącą kontrolę budżetów czy kręgu kosztów.

Kadry i płace

Moduł Kadrowo Płacowy w Comarch Optima w prosty sposób umożliwia gromadzenie informacji personalnych o pracownikach etatowych, zasadach wynagradzania w ramach umów cywilno prawnych jak i wszystkich spraw związanych z kontaktami z ZUS (pliki KEDU dla programu Płatnik), PEFRON czy Urzędami Skarbowymi (PIT).

kadry-optima-płace

 

Aplikacje  Comarch ERP Mobilne

Rozszerzeniem funkcjonalności modułu Kadrowego jest platforma e-pracownik , jest to aplikacja do zarządzania czasem pracy i urlopami z której można wygodnie korzystać na komputerze, laptopie, tablecie a także smartfonie.

Oprócz modułu kadrowego Comarch , także inne obszary działalności przedsiębiorstwa mają wsparcie w aplikacjach mobilnych w ramach Comarch ERP Mobile.

Aplikacja wspomaga  prace menadżerów, dyrektorów i kierowników sprzedaży – odpowiedzialnych za zarządzanie działami sprzedaży. Dzięki Comarch ERP Mobile Sprzedaż kierownicy odpowiedzialni za sprzedaż podległych handlowców mogą weryfikować szczegóły ich tras i na bieżąco przekazywać im nowe zadania.

comarch_mobile

E-Commerce – sprzedaż w internecie

System Comarch ERP Optima można w wygodny sposób zintegrować z internetową galerią handlową Wszystko.PL poprzez Comarch ERP e-sklep, jak i innymi platformami handlu internetowego.

Analizy Biznesowe BI

Współczesne firmy dążą do zwiększania przewagi konkurencyjnej na rynku.

Analizy BI dla Comarch ERP Optima ułatwiają skuteczniejsze zarządzanie przedsiębiorstwem poprzez rzetelne przetwarzanie wszystkich istotnych informacji. W standardzie otrzymujesz zestaw ponad 100 predefiniowanych raportów,ułatwiających monitoring procesów zachodzących w twojej firmie.

BI-comarch-erp-optima

Podsumowanie

Systemy Comarch ERP Optima to sprawne narzędzie pozwalające zarządzać firmą w XXI wieku, zapewnia wsparcie firmy niezależnie od profilu czy branży w jakiej działa. Dla większych przedsiębiorstw , wielooddziałowych czy też firm produkcyjnych zalecamy system Comarch ERP XL.

 

Masz więcej  pytań, pomożemy wybrać właściwe rozwiązanie informatyczne dla twojej firmy.

Pobierz demo Comarch ERP Optima, najlepszy program dla firm, łatwy w obsłudze i zgodny z przepisami

Formularz kontaktowy

  • Twoich danych użyjemy tylko do kontaktu z Tobą.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach uzyskania kontaktu przez firmę IXION sp z o.o.  z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim ul. Radlińska 45b oraz na otrzymywanie na podane dane kontaktowe, informacji handlowych drogą elektroniczną. Użytkownikom przysługuje prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania. Szczegóły dotyczące zakresu czynności związanych z przechowywaniem danych osobowych na stronie o RODO : http://www.ixion.pl/obowiazek-informacyjny/