Blog

BLOG

Bony na cyfryzację

Data publikacji: 03.08.2021
nie podoba mi sięsłabyśrednidobrybardzo dobry (brak ocen)

Bony na cyfryzację w zasięgu twojej firmy

 

Nastąpiła zmiana harmonogramu konkursów na dofinansowanie ze środków Uni Europejskiej dla MŚP.

Zmiana dotyczy dodania konkursu 6.2 na wsparcie Małych i Średnich przedsiębiorstw w obszarze cyfryzacji i możliwość uzyskania finansowania z UE tzw. Bony na cyfryzację.

Finansowanie może zostać wykorzystane na zakup lub licencjonowanie oprogramowania klasy ERP, zakup usług związanych ze wdrożeniem rozwiązania cyfryzacyjnego, oraz na zakup środków trwałych niezbędnych do wdrożenia cyfryzacji i dostosowania modelu działalności firmy w wyniku pandemii COVID-19.

 

 

bony na cyfryzację

Nie zwlekaj, skontaktuj się z Nami i poznaj więcej szczegółów, przenieś swoją firmę na wyższy poziom i skorzystaj z dofinansowania z Unii Europejskiej.

Napisz do Nas lub zadzwoń teraz

32 494 47 54

Formularz kontaktowy

  • Twoich danych użyjemy tylko do kontaktu z Tobą.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach uzyskania kontaktu przez firmę IXION sp z o.o.  z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim ul. Radlińska 45b oraz na otrzymywanie na podane dane kontaktowe, informacji handlowych drogą elektroniczną. Użytkownikom przysługuje prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania. Szczegóły dotyczące zakresu czynności związanych z przechowywaniem danych osobowych na stronie o RODO : http://www.ixion.pl/obowiazek-informacyjny/