Blog

BLOG

 • Innowacyjny system C-Eye dostępny w Arante

  Data publikacji: 03.06.2016
  System C-Eye (firmy AssisTech). Rozszerzyliśmy ofertę naszego sklepu internetowego Arante.pl o kolejny innowacyjny rodzimy produkt przeznaczony dla osób niepełnosprawnych.
  CZYTAJ DALEJ
 • Programy księgowe Streamsoft

  Data publikacji: 31.05.2016
  Program księgowy jest nieodzowną częścią każdego przedsiębiorstwa w którym dział księgowości prowadzi rozliczenia w formie ksiąg handlowych. Kluczową sprawą w wyborze programu do księgowości jest.....
  CZYTAJ DALEJ
 • Zarządzanie magazynem i gospodarka materiałowa

  Data publikacji: 31.05.2016
  Zarządzanie magazynem - jaki program wybrać, to dylemat wielu kierowników dla których gospodarka magazynowa to chleb powszedni.
  Jak dobrze zorganizowany magazyn może usprawnić pracę całego przedsiębiorstwa nie trzeba chyba nikogo przekonywać, ale pozostaje zawsze pytanie czy program magazynowy który wybiorę zapewni mi:
  CZYTAJ DALEJ
 • Utrzymanie ruchu system CMMS do Streamsoft Prestiż

  Data publikacji: 30.05.2016
  Utrzymanie ruchu IXION , to nowoczesne rozwiązanie informatyczne klasy CMMS w pełni zintegrowane z systemem ERP Streamsoft Prestiż. System utrzymania ruchu powstał jako odpowiedz na potrzeby służb utrzymania ruchu w firmach produkcyjnych...
  CZYTAJ DALEJ
 • Jak wdrażać system informatyczny - Jak robimy to My

  Data publikacji: 29.05.2016
  Wdrożenie systemu ERP (jak podaje literatura około 75%) nie zawsze kończy się pełnym sukcesem. Przyczyny mogą być różne, lecz zazwyczaj prowadzą do jednego źródła problemu czyli błędu na etapie projektowania systemu dla potrzeb klienta. Dokładne określenie wytycznych jest tutaj podstawowym wyznacznikiem zwiększenia szans pełnego powodzenia realizacji zadania wdrożeniowego.

  - Skuteczność - pełna realizacja zakresu projektu z zachowaniem harmonogramu i budżetu
  - Bezpieczeństwo – nadrzędnym celem współpracy jest dla nas osiągnięcie korzyści po stronie klienta
  - Współpraca – pełna otwartość w relacjach i nastawienie na słuchanie potrzeb klienta
  CZYTAJ DALEJ
 • Inspirująca historia

  Data publikacji: 28.05.2016
  Kilka lat temu zostaliśmy zaproszeni na rozmowę dotyczącą przeprowadzenia dla Klienta analizy dotyczącej optymalnego systemu informatycznego jego przedsiębiorstwa.

  – Czego Państwo od nas oczekujecie?

  Po chwili zastanowienia padła odpowiedź dyrektora:

  Obecny system informatyczny nie sprawdza się w naszej firmie, jesteśmy zmuszeniu szukać czegoś lepszego a chcielibyśmy nie popełnić błędu przy wyborze i postanowiliśmy przeanalizować produkty i znaleźć inny optymalny dla nas system ERP. Chcielibyśmy abyście przygotowali dla nas analizę dostępnych rozwiązań z perspektywy naszych wymagań.
  Widać było pełne zrozumienie ze strony pozostałych osób odpowiedzialnych za zarządzanie. Po naszej stronie pojawiła się jednak wątpliwość, czy aby na pewno odkryliśmy źródło problemu.
  - Dlaczego obecny system się nie sprawdza ?
  CZYTAJ DALEJ
 • Kopia bezpieczeństwa czyli jak odzyskać i nie stracić danych

  Data publikacji: 18.05.2016
  Kopia bezpieczeństwa to zdanie pojawiające się w wielu firmach gdy dojdzie do awarii. Utrata danych na skutek awarii sprzętu komputerowego to zmora każdego kto jest odpowiedzialny za utrzymanie infrastruktury informatycznej przedsiębiorstwa. Najczęściej spotykanym rozwiązaniem są darmowe programy do backupu które sprawdzają się w przypadku komputerów w domu, jednakże nie mamy żadnej gwarancji że kopia zapasowa którą dysponujemy pozwoli nam odzyskać wszystkie niezbędne informacje.
  CZYTAJ DALEJ
 • Obsługa informatyczna firm

  Data publikacji: 18.05.2016
  Obsługa informatyczna firm - outsorcing IT

  Profesjonalną obsługą informatyczną jaką zajmujemy się ponad 20 lat. To nie tylko oszczędność dla firm naszych klientów ale przede wszystkim gwarancja ciągłości działania i bezpieczeństwa.
  Intensywnie podnosimy kwalifikacje naszego zespołu oraz inwestujemy w nowoczesne technologie wspierające naszych usług.
  CZYTAJ DALEJ