fbpx

Streamsoft

Streamsoft jest polskim producentem i dostawcą systemów ERP oraz programów dla małych przedsiębiorstw i biur rachunkowych. Na rynku systemów informatycznych działają nieprzerwanie od 28 lat. Doświadczenie oraz znajomość specyfiki różnych branż umożliwia dostarczanie najwyższej klasy oprogramowania. Ma ono zastosowanie w firmach produkcyjnych, handlowych, logistyce, zarządzaniu projektami czy omnichannel.

Systemy Streamsoft wspierają rozwój biznesu firm i dostarcza rozwiązania dostosowane do polskich realiów i przepisów prawa. Firma Stremsoft w przeciwieństwie do innych dużych producentów oprogramowania nie działa korporacyjnie. Starają się być blisko klienta i działać z nim poprzez sieć partnerską, których eksperci są jednocześnie doradcami, dostarczają rozwiązania dopasowane do oczekiwań użytkowników, znając lokalne uwarunkowania i specyfikę.

Streamsoft producent ERP dostarcza oprogramowanie dla:

 

Systemy ERP dla Średnich i dużych firmy

 

 • Streamsoft Prestiż – dedykowany system dla firm produkcyjnych, głównie ze względu na rozbudowany moduł do Zarządzania Produkcją. System ERP wdrożony został już w ponad 350 przedsiębiorstwach z obszaru produkcji, m.in.:
  – konstrukcji stalowych,
  – maszyn i urządzeń,
  – produkcji wyposażenia i AGD,
  – branży betoniarskiej,
  – branży papierniczej.
  Z jego rozwiązań korzystają również firmy handlowe i usługowe.

 

Więcej o Streamsoft Prestiż

wzrost konkurencyjności z UE

 • Streamsoft Verto – Rozbudowany system klasy ERP działający na autorskiej platformie programistycznej Streamsoft Next, dzięki której system może być rozbudowywany i rozszerzany  przy bardzo specyficznych potrzebach informatycznych przedsiębiorstwa. System Verto wspiera firmy z branży e-Commerce, Retail,  dla których jest wygodnym i dynamicznym zapleczem back-office.

 Więcej o systemie Verto

oprogramowanie dla  hurtowni i średnich firm

Streamsoft Pro przeznaczony jest dla średnich i małych firm handlowych i usługowych. To zintegrowany system ERP zbudowany w technologii modułowej wspomagający pracę we wszystkich obszarach firmy: księgowości, kadrach i płacach, sprzedaży (w biurze i mobilnej) i marketingu, magazynie, serwisie oraz zaopatrzenia.

Więcej o Streamsoft PRO

Streamsoft PCBiznes to seria programów dla małych firm, które potrzebują rozwiązań informatycznych w obszarze księgowości uproszczonej (KPiR), kadrowo-płacowej oraz fakturowania i prowadzenia gospodarki magazynowej. W skład serii wchodzą:

program magazynprogram księgowośćprogram kadrowy

 

 

 

Streamsoft Firmino to produkt skierowany dla mikro przedsiębiorców. To nowoczesny program zarządzania firmą, dostępny w chmurze. Przeznaczony do wystawiania faktur oraz do zarządzania magazynem czy zakupami.

   Więcej o Firmino

firmino

Jako wieloletni partner firmy Streamsoft producenta systemów ERP potwierdzamy jakość produktów oraz wysoką elastyczność systemów ERP zwłaszcza w obszarze planowania.

 

usprawnić działanie firmy erp

Formularz kontaktowy

 • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez IXION sp z o.o. z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim ul. Radlińska 45b oraz na otrzymywanie na podane dane kontaktowe, informacji handlowych drogą elektroniczną. Użytkownikom przysługuje prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania. Szczegóły dotyczące zakresu czynności związanych z przechowywaniem danych osobowych na stronie o RODO : http://www.ixion.pl/obowiazek-informacyjny/