fbpx

Blog

BLOG

 • Inspirująca historia

  Data publikacji: 28.05.2016
  Kilka lat temu zostaliśmy zaproszeni na rozmowę dotyczącą przeprowadzenia dla Klienta analizy dotyczącej optymalnego systemu informatycznego jego przedsiębiorstwa.

  – Czego Państwo od nas oczekujecie?

  Po chwili zastanowienia padła odpowiedź dyrektora:

  Obecny system informatyczny nie sprawdza się w naszej firmie, jesteśmy zmuszeniu szukać czegoś lepszego a chcielibyśmy nie popełnić błędu przy wyborze i postanowiliśmy przeanalizować produkty i znaleźć inny optymalny dla nas system ERP. Chcielibyśmy abyście przygotowali dla nas analizę dostępnych rozwiązań z perspektywy naszych wymagań.
  Widać było pełne zrozumienie ze strony pozostałych osób odpowiedzialnych za zarządzanie. Po naszej stronie pojawiła się jednak wątpliwość, czy aby na pewno odkryliśmy źródło problemu.
  - Dlaczego obecny system się nie sprawdza ?
  CZYTAJ DALEJ
 • Kopia bezpieczeństwa czyli jak odzyskać i nie stracić danych

  Data publikacji: 18.05.2016
  Kopia bezpieczeństwa to zdanie pojawiające się w wielu firmach gdy dojdzie do awarii. Utrata danych na skutek awarii sprzętu komputerowego to zmora każdego kto jest odpowiedzialny za utrzymanie infrastruktury informatycznej przedsiębiorstwa. Najczęściej spotykanym rozwiązaniem są darmowe programy do backupu które sprawdzają się w przypadku komputerów w domu, jednakże nie mamy żadnej gwarancji że kopia zapasowa którą dysponujemy pozwoli nam odzyskać wszystkie niezbędne informacje.
  CZYTAJ DALEJ
 • Obsługa informatyczna firm

  Data publikacji: 18.05.2016
  Obsługa informatyczna firm - outsorcing IT

  Profesionalna obsługa informatyczna jaką zajmujemy się od 20 lat to nie tylko oszczędność dla firm naszych klientów ale przede wszystkim gwarancja niezawodności i bezpieczeństwa.
  Intensywnie podnosimy kwalifikacje naszego zespołu oraz inwestujemy w nowoczesne technologie wspierające naszych usług.
  CZYTAJ DALEJ